Πίνακας Επιτυχόντων Μαθητών

Επιτυχόντες Πανελληνίων 2016:
Πίνακες Αποτελεσμάτων Πανελληνίων 2016


Επιτυχόντες Προηγούμενων Ετών

Τμήμα ή Σχολή Πανεπιστήμιο / Τ.Ε.Ι. Ονοματεπώνυμο Κατεύθυνση Έτος
Αγρονόμων & Τοπογράφων Μηχανικών Εθνικό Μετσόβιο Πολυτεχνείο (ΕΜΠ) Τζήμα Κλεοπάτρα Τεχνολογική ΙΙ 2009
Αγρονόμων και Τοπογράφων Εθνικό Μετσόβιο Πολυτεχνείο (ΕΜΠ) Λιάζος Αλέξανδρος Τεχνολογική 2014
Αγροτικής Ανάπτυξης Δημοκρίτειο Πανεπιστήμιο Θράκης Κόλλιας Μάριος Τεχνολογική 2014
Αγροτικής Οικονομίας & Ανάπτυξης Γεωπονικό Πανεπιστήμιο Αθηνών Τζίμας Κώστας Τεχνολογική ΙΙ 2009
Αγροτικής Οικονομίας & Ανάπτυξης Γεωπονικό Πανεπιστήμιο Αθηνών Περάματζη Κατερίνα Θετική 2013
Αισθητικής & Κοσμητολογίας Τ.Ε.Ι. Αθήνας Χατζηαντωνάκη Ξένια Θεωρητική 2013
Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Εθνικό Μετσόβιο Πολυτεχνείο (ΕΜΠ) Γιαννοπούλου Αλεξάνδρα Τεχνολογική Ι 2012
Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Εθνικό Μετσόβιο Πολυτεχνείο (ΕΜΠ) Χαιρέτη Έλια Τεχνολογική ΙΙ 2015
Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Εθνικό Μετσόβιο Πολυτεχνείο (ΕΜΠ) Βώβου Αθανασία Τεχνολογική ΙΙ 2015
Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Εθνικό Μετσόβιο Πολυτεχνείο (ΕΜΠ) Καραγιαννοπούλου Αλίκη Τεχνολογική ΙΙ 2015
Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Πανεπιστήμιο Θεσσαλίας Σεβαστού Ρωξάνη Τεχνολογική 2013
Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Πανεπιστήμιο Πατρών Σταυροπούλου Αλεξία Τεχνολογική 2011
Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Πανεπιστήμιο Πατρών Τζούτσας Αλέξανδρος Τεχνολογική 2013
Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Πανεπιστήμιο Πατρών Πυργιώτης Σπύρος Τεχνολογική 2014
Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Πολυτεχνείο Κρήτης Μποζίκας Παναγιώτης Τεχνολογική ΙΙ 2010
Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Αριστοτέλειο Πανεπιστήμιο Θεσσαλονίκης (ΑΠΘ) Τσάμη Χριστιάνα Θετική 2013
Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Εθνικό Μετσόβιο Πολυτεχνείο (ΕΜΠ) Βενιζέλου Μυρτώ Τεχνολογική 2014
Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Εθνικό Μετσόβιο Πολυτεχνείο (ΕΜΠ) Σταθογιαννάκη Όλγα Τεχνολογική 2014
Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Εθνικό Μετσόβιο Πολυτεχνείο (ΕΜΠ) Ταστάνη Φιλίσια Τεχνολογική 2014
Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Πανεπιστήμιο Πατρών Αλεξίου Μαρία Τεχνολογική 2013
Αστυφυλάκων Σχολές Αστυνομίας Κονταξάκης Γιάννης Τεχνολογική ΙΙ 2008
Αστυφυλάκων Σχολές Αστυνομίας Ποράβου Εφη Τεχνολογική ΙΙ 2009
Αστυφυλάκων Σχολές Αστυνομίας Αποστολάκης Νικηφόρος Τεχνολογική 2011
Αστυφυλάκων Σχολές Αστυνομίας Αποστολάκης Μάριος Τεχνολογική 2013
Βιολογίας Αριστοτέλειο Πανεπιστήμιο Θεσσαλονίκης (ΑΠΘ) Βούρλου Άννα Θετική 2008
Βιολογίας Αριστοτέλειο Πανεπιστήμιο Θεσσαλονίκης (ΑΠΘ) Διαλετής Σπύρος Θετική 2015
Βιολογίας Εθνικό & Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΕΚΠΑ) Δούκα Κατερίνα Θετική 2008
Βιολογίας Εθνικό & Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΕΚΠΑ) Κομπότη Βέρα Τεχνολογική ΙΙ 2010
Βιολογίας Εθνικό & Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΕΚΠΑ) Ζερβού Νεφέλη Θετική 2012
Βιολογίας Εθνικό & Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΕΚΠΑ) Χαρίτου Βασιλική Θετική 2014
Βιολογίας Εθνικό & Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΕΚΠΑ) Καλαβρός Νίκος Θετική 2015
Βιολογίας Πανεπιστήμιο Κρήτης Σκαρβέλη Μαρίνα Θετική 2012
Βιολογίας Πανεπιστήμιο Πατρών Τσιμάρα Ελένη Θετική 2012
Βιολογίας Πανεπιστήμιο Πατρών Χαραμής Ιάσονας Θετική 2012
Βιολογίας Πανεπιστήμιο Πατρών Κοντού Δανάη Θετική 2013
Βιολογίας Πανεπιστήμιο Πατρών Φίλης Μάριος Θετική 2015
Βιολογικών Εφαρμογών & Τεχνολογιών Πανεπιστήμιο Ιωαννίνων Καραμολέγκου Αναστασία Θετική 2014
Βιομηχανικής Διοίκησης & Τεχνολογίας Πανεπιστήμιο Πειραιώς (ΠΑΠΕΙ) Βαλέττα Μαρία Τεχνολογική 2014
Βιομηχανικής Διοίκησης & Τεχνολογίας Πανεπιστήμιο Πειραιώς (ΠΑΠΕΙ) Καραδήμα Ελένη Τεχνολογική 2014
Βιομηχανικής Διοίκησης & Τεχνολογίας Πανεπιστήμιο Πειραιώς (ΠΑΠΕΙ) Κυριακόπουλος Νίκος Τεχνολογική ΙΙ 2015
Βιομηχανικής Διοίκησης & Τεχνολογίας Πανεπιστήμιο Πειραιώς (ΠΑΠΕΙ) Τζίτζα Τζωρτζίνα Θεωρητική 2015
Βιομηχανικής Διοίκησης και Τεχνολογίας Πανεπιστήμιο Πειραιώς (ΠΑΠΕΙ) Χρούσος Γιάννης Τεχνολογική ΙΙ 2006
Βιομηχανικής Διοίκησης και Τεχνολογίας Πανεπιστήμιο Πειραιώς (ΠΑΠΕΙ) Κουτσομιχάλη Αλεξία Τεχνολογική ΙΙ 2012
Βιοτεχνολογίας Γεωπονικό Πανεπιστήμιο Αθηνών Σάββα Σωτηρία Θετική 2015
Βιοτεχνολογίας Γεωπονικό Πανεπιστήμιο Αθηνών Κοντόπουλος Νίκος Θετική 2015
Γαλλικής Γλώσσας & Φιλολογίας Εθνικό & Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΕΚΠΑ) Φραγκάκη Ελπίδα Θεωρητική 2008
Γαλλικής Γλώσσας & Φιλολογίας Εθνικό & Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΕΚΠΑ) Κάντσιου Μαριλένα Θεωρητική 2010
Γαλλικής Γλώσσας & Φιλολογίας Εθνικό & Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΕΚΠΑ) Κωστάκου Πένυ Θεωρητική 2012
Γαλλικής Γλώσσας & Φιλολογίας Εθνικό & Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΕΚΠΑ) Νάνου Φωτεινή Θεωρητική 2014
Γαλλικής Γλώσσας & Φιλολογίας Εθνικό & Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΕΚΠΑ) Λαμπρινού Κάλλια Θεωρητική 2015
Γερμανικής Γλώσσας & Φιλολογίας Εθνικό & Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΕΚΠΑ) Ζήκα Ηλιάνα Θεωρητική 2008
Γερμανικής Γλώσσας & Φιλολογίας Εθνικό & Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΕΚΠΑ) Σωτηροπούλου Αγγελική Θεωρητική 2008
Γερμανικής Γλώσσας & Φιλολογίας Εθνικό & Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΕΚΠΑ) Κοβάνη Φαίη Θεωρητική 2011
Γερμανικής Γλώσσας & Φιλολογίας Εθνικό & Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΕΚΠΑ) Κουστένη Αρχοντούλα Θεωρητική 2015
Γεωγραφίας Χαροκόπειο Πανεπιστήμιο Αθήνας Εθνικό & Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΕΚΠΑ) Καραντζιά Μαριάνθη Τεχνολογική ΙΙ 2012
Γεωλογίας Πανεπιστήμιο Πατρών Καραμπάτσης Νίκος Θετική 2009
Γεωλογίας Πανεπιστήμιο Πατρών Στιβακτά Πετρίνα Θετική 2011
Γεωλογίας & Γεωπεριβάλλοντος Εθνικό & Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΕΚΠΑ) Μπερναλής Κώστας Τεχνολογική 2011
Γεωλογίας & Γεωπεριβάλλοντος Εθνικό & Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΕΚΠΑ) Γιαννάκη Δάφνη Θετική 2009
Γεωλογίας & Γεωπεριβάλλοντος Εθνικό & Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΕΚΠΑ) Βόρρης Χρήστος Θετική 2010
Γεωλογίας & Γεωπεριβάλλοντος Εθνικό & Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΕΚΠΑ) Χρηστίδη Κασσάνδρα Θετική 2011
Γεωλογίας & Γεωπεριβάλλοντος Εθνικό & Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΕΚΠΑ) Κοτρωνάκης Άρης Τεχνολογική 2013
Γεωλογίας & Γεωπεριβάλλοντος Εθνικό & Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΕΚΠΑ) Δεδούση Ηλέκτρα Τεχνολογική ΙΙ 2015
Γεωλογίας & Γεωπεριβάλλοντος Εθνικό & Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΕΚΠΑ) Διαλετή Ήλια Θετική 2015
Γεωλογίας & Γεωπεριβάλλοντος Εθνικό & Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΕΚΠΑ) Πετρούτσου Βασιλική Θετική 2015
Γεωπονίας Αριστοτέλειο Πανεπιστήμιο Θεσσαλονίκης (ΑΠΘ) Βαλασιάδη Μιχαέλα Θετική 2012
Γεωπονικής Βιοτεχνολογίας Γεωπονικό Πανεπιστήμιο Αθηνών Βασιλοπούλου Έλενα Τεχνολογική 2011
Γεωπονικής Βιοτεχνολογίας Γεωπονικό Πανεπιστήμιο Αθηνών Σαρακατσάνη Ευγενία Θετική 2012
Γραφιστικής Τ.Ε.Ι. Αθήνας Ιορδανίδου Ειρήνη Τεχνολογική ΙΙ 2012
Δημόσιας Διοίκησης Πάντειον Πανεπιστήμιο Κοινωνικών & Πολιτικών Επιστημών (Αθήνα) Βαρσάμος Μανώλης Θεωρητική 2011
Δημόσιας Διοίκησης Πάντειον Πανεπιστήμιο Κοινωνικών & Πολιτικών Επιστημών (Αθήνα) Περράκη Κωνσταντίνα Θεωρητική 2011
Δημόσιας Διοίκησης Πάντειον Πανεπιστήμιο Κοινωνικών & Πολιτικών Επιστημών (Αθήνα) Αντωνίου Χρύσα Θεωρητική 2012
Δημόσιας Διοίκησης Πάντειον Πανεπιστήμιο Κοινωνικών & Πολιτικών Επιστημών (Αθήνα) Τσαγκρώνης Άρης Θεωρητική 2014
Δημόσιας Υγείας και Κοινοτικής Υγείας - Δημόσιας Υγείας Τ.Ε.Ι. Αθήνας Βουτσινάς Ρωμανός Τεχνολογική ΙΙ 2009
Διατροφής & Διαιτολογίας Τ.Ε. Αλεξάνδρειο Τ.Ε.Ι. Θεσσαλονίκης Τσαχάκη Ελένη Θετική 2008
Διατροφής & Διαιτολογίας Τ.Ε. Αλεξάνδρειο Τ.Ε.Ι. Θεσσαλονίκης Κοκκορού Μαργαρίτα Θετική 2010
Διατροφής & Διαιτολογίας Τ.Ε. Αλεξάνδρειο Τ.Ε.Ι. Θεσσαλονίκης Λύτρα Μαρία Θετική 2011
Διατροφής & Διαιτολογίας Τ.Ε. Τ.Ε.Ι. Κρήτης Μανανεδάκης Χρήστος Θετική 2013
Διαχείριση Εκκλησιαστικών Κειμηλίων Ανώτατη Εκκλησιαστική Ακαδημία Θωμόπουλος Δημήτρης Τεχνολογική ΙΙ 2010
Διεθνών & Ευρωπαϊκών Οικονομικών Σπουδών Οικονομικό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΟΠΑ) Τζωρτζάκη Αγγελική Τεχνολογική ΙΙ 2008
Διεθνών & Ευρωπαϊκών Οικονομικών Σπουδών Οικονομικό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΟΠΑ) Λαμέ Ρωμίνα Τεχνολογική ΙΙ 2009
Διεθνών & Ευρωπαϊκών Οικονομικών Σπουδών Οικονομικό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΟΠΑ) Βέργης Γιώργος Τεχνολογική ΙΙ 2012
Διεθνών & Ευρωπαϊκών Οικονομικών Σπουδών Οικονομικό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΟΠΑ) Ταμπάκη Ζωή Τεχνολογική 2013
Διεθνών & Ευρωπαϊκών Οικονομικών Σπουδών Οικονομικό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΟΠΑ) Κότελος Γιώργος Τεχνολογική ΙΙ 2015
Διεθνών & Ευρωπαϊκων Σπουδών Πανεπιστήμιο Πειραιώς (ΠΑΠΕΙ) Αδαμάκη Κέλλυ Θεωρητική 2014
Διεθνών & Ευρωπαϊκων Σπουδών Πανεπιστήμιο Πειραιώς (ΠΑΠΕΙ) Αγλαμίση Δήμητρα Θεωρητική 2014
Διεθνών & Ευρωπαϊκων Σπουδών Πανεπιστήμιο Πειραιώς (ΠΑΠΕΙ) Κόμης Οδυσσέας Θεωρητική 2014
Διεθνών & Ευρωπαϊκών Σπουδών Πανεπιστήμιο Πειραιώς (ΠΑΠΕΙ) Γιαννιάς Βασίλης Θεωρητική 2008
Διεθνών & Ευρωπαϊκών Σπουδών Πανεπιστήμιο Πειραιώς (ΠΑΠΕΙ) Τριχιάς Μπάμπης Θεωρητική 2010
Διεθνών & Ευρωπαϊκών Σπουδών Πανεπιστήμιο Πειραιώς (ΠΑΠΕΙ) Τζανάκου Ελένη Θεωρητική 2013
Διεθνών & Ευρωπαϊκών Σπουδών Πανεπιστήμιο Πειραιώς (ΠΑΠΕΙ) Πυργιώτης Θανάσης Θεωρητική 2013
Διεθνών και Ευρωπαϊκών Σπουδών Πανεπιστήμιο Πειραιώς (ΠΑΠΕΙ) Κουμπάρου Χριστίνα Θεωρητική 2014
Διεθνών, Ευρωπαικών & Περιφερειακών Σπουδών Πάντειον Πανεπιστήμιο Κοινωνικών & Πολιτικών Επιστημών (Αθήνα) Χρήστου Θέμης Θεωρητική 2011
Διεθνών, Ευρωπαικών & Περιφερειακών Σπουδών Πάντειον Πανεπιστήμιο Κοινωνικών & Πολιτικών Επιστημών (Αθήνα) Καπελέρη Φιλιώ Θεωρητική 2012
Διοίκησης Επιχειρήσεων Πανεπιστήμιο Πατρών Ματσούκης Κωστας Τεχνολογική 2011
Διοίκησης Επιχειρήσεων Πανεπιστήμιο Πατρών Καραγιάννης Δημήτρης Τεχνολογική 2014
Διοίκησης Επιχειρήσεων Πανεπιστήμιο Πατρών Κάσσου Αλεξάνδρα Τεχνολογική 2014
Διοίκησης Επιχειρήσεων Τ.Ε.Ι. Δυτικής Ελλάδας Πολυζώης Αναστάσης Τεχνολογική 2014
Διοίκησης Επιχειρήσεων Τ.Ε.Ι. Πειραιά Βασιλειάδης Νίκος Τεχνολογική 2014
Διοίκησης Επιχειρήσεων Πανεπιστήμιο Πατρών Σπυριδάκος Δημήτρης Τεχνολογική ΙΙ 2010
Διοίκησης Επιχειρήσεων Πανεπιστήμιο Πατρών Σούλα Άννα Τεχνολογική 2013
Διοίκησης Επιχειρήσεων Αγροτικών Προϊόντων & Τροφίμων Πανεπιστήμιο Πατρών Σεντουκίδη Αντιγόνη Τεχνολογική 2013
Διοίκησης Επιχειρήσεων Αγροτικών Προϊόντων & Τροφίμων Πανεπιστήμιο Πατρών Τσουβελεκάκη Ιωάννα Θεωρητική 2013
Διοίκησης Επιχειρήσεων Τ.Ε. Αλεξάνδρειο Τ.Ε.Ι. Θεσσαλονίκης Γώγου Σπυριδούλα Τεχνολογική 2011
Διοίκησης Επιχειρήσεων Τ.Ε. Τ.Ε.Ι. Αθήνας Μαλάκη Λυδία Τεχνολογική ΙΙ 2008
Διοίκησης Επιχειρήσεων Τ.Ε. Τ.Ε.Ι. Αθήνας Παύλου Έλενα Τεχνολογική ΙΙ 2009
Διοίκησης Επιχειρήσεων Τ.Ε. Τ.Ε.Ι. Αθήνας Κουμπής Παναγιώτης Τεχνολογική 2013
Διοίκησης Επιχειρήσεων Τ.Ε. Τ.Ε.Ι. Δυτικής Ελλάδας Κατσαρούπα Πένυ Τεχνολογική ΙΙ 2010
Διοίκησης Επιχειρήσεων Τ.Ε. Τ.Ε.Ι. Δυτικής Ελλάδας Χορέβα Ανδριάννα Τεχνολογική 2011
Διοίκησης Επιχειρήσεων Τ.Ε. Τ.Ε.Ι. Δυτικής Ελλάδας Κούκκος Νεκτάριος Τεχνολογική 2013
Διοίκησης Επιχειρήσεων Τ.Ε. Τ.Ε.Ι. Θεσσαλίας Κασμά Όλγα Θετική 2011
Διοίκησης Επιχειρήσεων Τ.Ε. Τ.Ε.Ι. Θεσσαλίας Ξεπαπαδάκου Κατερίνα Τεχνολογική 2011
Διοίκησης Επιχειρήσεων Τ.Ε. Τ.Ε.Ι. Θεσσαλίας Ψύρρα Φωτεινή Θεωρητική 2011
Διοίκησης Επιχειρήσεων Τ.Ε. Τ.Ε.Ι. Ιονίων Νήσων Τζαβέλας Λευτέρης Τεχνολογική 2013
Διοίκησης Επιχειρήσεων Τ.Ε. Τ.Ε.Ι. Πειραιά Αγγελίδη Ηλιάνα Τεχνολογική ΙΙ 2008
Διοίκησης Επιχειρήσεων Τ.Ε. Τ.Ε.Ι. Στερεάς Ελλάδας Γεωργαντζόγλου Βαγγέλης Τεχνολογική ΙΙ 2008
Διοίκησης Επιχειρήσεων Τ.Ε. Τ.Ε.Ι. Στερεάς Ελλάδας Λεμπέση Αγάπη Τεχνολογική ΙΙ 2010
Διοίκησης Μονάδων Υγείας & Πρόνοιας Τ.Ε.Ι. Αθήνας Παγγού Βασιλική Τεχνολογική ΙΙ 2009
Διοίκησης Συστημάτων Εφοδιασμού Τ.Ε.Ι. Στερεάς Ελλάδας Δεληγιαννίδη Μαριανίνα Τεχνολογική ΙΙ 2015
Διοίκησης Συστημάτων Εφοδιασμού Τ.Ε.Ι. Στερεάς Ελλάδας Ρέκα Βάσια Τεχνολογική ΙΙ 2015
Διοίκησης Τουριστικών Επιχειρήσεων & Επιχειρήσεων Φιλοξενίας Τ.Ε.Ι. Πειραιά Βαρκά Ιωάννα Τεχνολογική ΙΙ 2006
Διοίκησης Τουριστικών Επιχειρήσεων & Επιχειρήσεων Φιλοξενίας Τ.Ε.Ι. Πειραιά Λαδάκη Έρση Τεχνολογική ΙΙ 2008
Διοίκησης, Οικονομίας & Επικοινωνίας Πολιτιστικών & Τουριστικών Μονάδων Τ.Ε.Ι. Στερεάς Ελλάδας Κουντούρη Κρυσταλλένια Θεωρητική 2013
Διοικητικής Επιστήμης & Τεχνολογίας Οικονομικό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΟΠΑ) Κουτρουμπούσης Χρυσοβαλάντης Τεχνολογική ΙΙ 2006
Διοικητικής Επιστήμης & Τεχνολογίας Οικονομικό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΟΠΑ) Ασίκης Θωμάς Τεχνολογική ΙΙ 2009
Διοικητικής Επιστήμης & Τεχνολογίας Οικονομικό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΟΠΑ) Στεφάνου Χριστίνα Θετική 2010
Διοικητικής Επιστήμης & Τεχνολογίας Οικονομικό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΟΠΑ) Χαιρέτης Νίκος Τεχνολογική ΙΙ 2012
Διοικητικής Επιστήμης & Τεχνολογίας Οικονομικό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΟΠΑ) Παπαδοπούλου Αναστασία Τεχνολογική ΙΙ 2012
Διοικητικής Επιστήμης & Τεχνολογίας Οικονομικό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΟΠΑ) Πουλόπουλος Παναγιώτης Τεχνολογική ΙΙ 2012
Διοικητικής Επιστήμης & Τεχνολογίας Οικονομικό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΟΠΑ) Μαγγιώρου Μαριάννα Τεχνολογική ΙΙ 2012
Διοικητικής Επιστήμης & Τεχνολογίας Οικονομικό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΟΠΑ) Ζαχμάνογλου Κύριλλος Θεωρητική 2012
Διοικητικής Επιστήμης & Τεχνολογίας Οικονομικό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΟΠΑ) Βούλγαρης Ηλίας Θεωρητική 2012
Διοικητικής Επιστήμης & Τεχνολογίας Οικονομικό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΟΠΑ) Γαλαίος Γιώργος Τεχνολογική 2013
Διοικητικής Επιστήμης & Τεχνολογίας Οικονομικό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΟΠΑ) Σαμαρτζή Αναστασία Τεχνολογική 2013
Διοικητικής Επιστήμης & Τεχνολογλιας Οικονομικό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΟΠΑ) Χαδουλός Σπύρος Τεχνολογική 2014
Εκπαιδευτικής και Κοινωνικής Πολιτικής Πανεπιστήμιο Πελοποννήσου Κούνιου Μαρία - Άννα Θεωρητική 2012
Εκπαιδευτικών Ηλεκτρονικών Μηχανικών Ανώτατη Σχολή Παιδαγωγικής και Τεχνολογικής Εκπαίδευσης (ΑΣΠΑΙΤΕ) Νικολάου Παναγιώτης Τεχνολογική ΙΙ 2012
Εκπαιδευτικών Μηχανολογόγων Μηχανικών Ανώτατη Σχολή Παιδαγωγικής και Τεχνολογικής Εκπαίδευσης (ΑΣΠΑΙΤΕ) Τζήμας Νικόλας Τεχνολογική 2013
Εκπαιδευτικών Μηχανολογόγων Μηχανικών Ανώτατη Σχολή Παιδαγωγικής και Τεχνολογικής Εκπαίδευσης (ΑΣΠΑΙΤΕ) Λαμπρόπουλος Ηλίας Τεχνολογική ΙΙ 2015
Ελληνικής Φιλολογίας Πανεπιστήμιο Πελοποννήσου Κυβέλου Ηλιάνα Θεωρητική 2010
Επικοινωνίας & Μέσων Μαζικής Ενημέρωσης Εθνικό & Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΕΚΠΑ) Κούτλα Κέλλυ Θεωρητική 2008
Επικοινωνίας & Μέσων Μαζικής Ενημέρωσης Εθνικό & Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΕΚΠΑ) Αντώνενα Ολυμπία Θεωρητική 2011
Επικοινωνίας & Μέσων Μαζικής Ενημέρωσης Εθνικό & Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΕΚΠΑ) Λούκα Αγάπη Θεωρητική 2012
Επικοινωνίας & Μέσων Μαζικής Ενημέρωσης Εθνικό & Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΕΚΠΑ) Μαλούνη Ιωάννα Θεωρητική 2013
Επικοινωνίας & Μέσων Μαζικής Ενημέρωσης Εθνικό & Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΕΚΠΑ) Πλυταριά Μαρισόφη Θεωρητική 2013
Επικοινωνίας & Μέσων Μαζικής Ενημέρωσης Εθνικό & Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΕΚΠΑ) Νικολακοπούλου Δέσποινα Θεωρητική 2014
Επικοινωνίας & Μέσων Μαζικής Ενημέρωσης Εθνικό & Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΕΚΠΑ) Κουσαρίδας Άγης Θεωρητική 2015
Επικοινωνίας & Μέσων Μαζικής Ενημέρωσης Εθνικό & Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΕΚΠΑ) Γκατζογιάννη Όλγα Θεωρητική 2015
Επικοινωνίας, Μέσων & Πολιτισμού Πάντειον Πανεπιστήμιο Κοινωνικών & Πολιτικών Επιστημών (Αθήνα) Εικοσιπεντίδου Ευτυχία Θεωρητική 2012
Επικοινωνίας, Μέσων & Πολιτισμού Πάντειον Πανεπιστήμιο Κοινωνικών & Πολιτικών Επιστημών (Αθήνα) Κουτσούκου Γεωργία Θεωρητική 2012
Επικοινωνίας, Μέσων & Πολιτισμού Πάντειον Πανεπιστήμιο Κοινωνικών & Πολιτικών Επιστημών (Αθήνα) Βαλλιανάτου Άννα Θεωρητική 2012
Επικοινωνίας, Μέσων & Πολιτισμού Πάντειον Πανεπιστήμιο Κοινωνικών & Πολιτικών Επιστημών (Αθήνα) Μπουρνουσούζη Εβελίνα Θεωρητική 2015
Επιστήμης Διαιτολογίας & Διατροφής Χαροκόπειο Πανεπιστήμιο (Αθήνα) Χατζημικέ Μυρτώ Θετική 2008
Επιστήμης Διαιτολογίας & Διατροφής Χαροκόπειο Πανεπιστήμιο (Αθήνα) Παρίσης Μανόλης Θετική 2015
Επιστήμης ζωϊκής παραγωγής & Υδατοκαλλιεργειών Γεωπονικό Πανεπιστήμιο Αθηνών Σπηλιόπουλος Μιχάλης Τεχνολογική 2014
Επιστήμης Ζωϊκής παραγωγής & Υδατοκαλλιεργειών Γεωπονικό Πανεπιστήμιο Αθηνών Λαζαρίδης Θεόφιλος Θετική 2014
Επιστήμης των Υλικών Πανεπιστήμιο Πατρών Νοικοκυράκη Χριστίνα Θετική 2015
Επιστήμης των Υλικών Πανεπιστήμιο Πατρών Παπαϊωάννου Μαρία Τεχνολογική Ι 2015
Επιστήμης Υπολογιστών Πανεπιστήμιο Κρήτης Νταγιαντά Νατάσα Τεχνολογική ΙΙ 2010
Επιστήμης Υπολογιστών Πανεπιστήμιο Κρήτης Τοτόμης Σωτήρης Τεχνολογική ΙΙ 2012
Επιστήμης Υπολογιστών Πανεπιστήμιο Κρήτης Βούρου Πέγκυ Τεχνολογική ΙΙ 2012
Επιστήμης Υπολογιστών Πανεπιστήμιο Κρήτης Μουσούρος Ορέστης Τεχνολογική 2014
Επιστήμης Υπολογιστών Πανεπιστήμιο Κρήτης Παντελιάδη Φρύνη Θετική 2014
Επιστήμης Φυσικής Αγωγής & Αθλητισμού (ΤΕΦΑΑ) Αριστοτέλειο Πανεπιστήμιο Θεσσαλονίκης (ΑΠΘ) Τζαβέλας Σωτήρης Θετική 2015
Επιστήμης Φυσικής Αγωγής & Αθλητισμού (ΤΕΦΑΑ) Δημοκρίτειο Πανεπιστήμιο Θράκης Πατηνιώτης Δημήτρης Τεχνολογική ΙΙ 2015
Επιστήμης Φυσικής Αγωγής & Αθλητισμού (ΤΕΦΑΑ) Δημοκρίτειο Πανεπιστήμιο Θράκης Κωνσταντινίδης Δημήτρης Θεωρητική 2015
Επιστήμης Φυσικής Αγωγής & Αθλητισμού (ΤΕΦΑΑ) Εθνικό & Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΕΚΠΑ) Ζαμίτ Αναστασία Τεχνολογική ΙΙ 2007
Επιστήμης Φυσικής Αγωγής & Αθλητισμού (ΤΕΦΑΑ) Εθνικό & Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΕΚΠΑ) Καραντζιάς Μιχάλης Τεχνολογική ΙΙ 2009
Επιστήμης Φυσικής Αγωγής & Αθλητισμού (ΤΕΦΑΑ) Εθνικό & Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΕΚΠΑ) Τάγκαλος Δημήτρης Τεχνολογική ΙΙ 2009
Επιστήμης Φυσικής Αγωγής & Αθλητισμού (ΤΕΦΑΑ) Εθνικό & Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΕΚΠΑ) Χανιώτη Άρτεμις Τεχνολογική ΙΙ 2012
Επιστήμης Φυσικής Αγωγής & Αθλητισμού (ΤΕΦΑΑ) Εθνικό & Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΕΚΠΑ) Πίπερη Κατερίνα Θεωρητική 2012
Επιστήμης Φυσικής Αγωγής & Αθλητισμού (ΤΕΦΑΑ) Εθνικό & Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΕΚΠΑ) Ριζοπούλου Δέσποινα Θεωρητική 2012
Επιστήμης Φυσικής Αγωγής & Αθλητισμού (ΤΕΦΑΑ) Πανεπιστήμιο Θεσσαλίας Διαμαντόπουλος Γιάννης Τεχνολογική ΙΙ 2007
Επιστήμης Φυσικής Αγωγής & Αθλητισμού (ΤΕΦΑΑ) Πανεπιστήμιο Θεσσαλίας Μπράτης Λευτέρης Τεχνολογική ΙΙ 2009
Επιστήμης Φυσικής Αγωγής & Αθλητισμού (ΤΕΦΑΑ) Πανεπιστήμιο Θεσσαλίας Μακρογκίκας Μιχάλης Τεχνολογική ΙΙ 2012
Επιστήμης Φυτικής Παραγωγής Γεωπονικό Πανεπιστήμιο Αθηνών Βαχαβιώλος Φώτης Θετική 2007
Επιστήμης Φυτικής Παραγωγής Γεωπονικό Πανεπιστήμιο Αθηνών Γεωργαντή Βάσω Θετική 2008
Επιστήμης Φυτικής Παραγωγής Γεωπονικό Πανεπιστήμιο Αθηνών Τζερεμές Λάμπρος Τεχνολογική 2011
Επιστήμης Φυτικής Παραγωγής Γεωπονικό Πανεπιστήμιο Αθηνών Σταματοπούλου Πέννυ Τεχνολογική ΙΙ 2015
Επιστημών της Εκπαίδευσης & της Αγωγής στην Προσχολική Ηλικία Πανεπιστήμιο Πατρών Βότση Ειρήνη Θεωρητική 2010
Επιστημών της Εκπαίδευσης & της Αγωγής στην Προσχολική Ηλικία Πανεπιστήμιο Πατρών Δικαίου Πανδώρα Θεωρητική 2013
Επιστημών της Εκπαίδευσης & της Αγωγής στην Προσχολική Ηλικία Πανεπιστήμιο Πατρών Μπαλαμπάνη Ευγενία Θεωρητική 2014
Επιστημών της Θάλασσας Πανεπιστήμιο Αιγαίου Γώγου Λίνα Θετική 2010
Επιστημών της Θάλασσας Πανεπιστήμιο Αιγαίου Αγγελίδου Έλενα Τεχνολογική 2013
Εργοθεραπείας Τ.Ε.Ι. Αθήνας Παπαντωνίου Γιώργος Θετική 2009
Εσωτερικής Αρχιτεκτονικής, Διακόσμησης & Σχεδιασμού Αντικειμένων Τ.Ε.Ι. Αθήνας Κατακουζηνού Σταματία Τεχνολογική 2011
Εφαρμοσμένων Μαθηματικών Πανεπιστήμιο Κρήτης Ζώνιος Φίλιππος Τεχνολογική ΙΙ 2012
Εφαρμοσμένων Μαθηματικών Πανεπιστήμιο Κρήτης Τσάλα Βιβή Θετική 2015
Εφαρμοσμένων Μαθηματικών & Φυσικών Επιστημών Εθνικό Μετσόβιο Πολυτεχνείο (ΕΜΠ) Πάτση Κέλλυ Τεχνολογική ΙΙ 2008
Εφαρμοσμένων Μαθηματικών & Φυσικών Επιστημών Εθνικό Μετσόβιο Πολυτεχνείο (ΕΜΠ) Κασμά Μαριάννα Θετική 2011
Εφαρμοσμένων Μαθηματικών & Φυσικών Επιστημών Εθνικό Μετσόβιο Πολυτεχνείο (ΕΜΠ) Καρποντίνης Δημήτρης Τεχνολογική 2014
Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Ηλεκτρονικών Υπολογιστών Αριστοτέλειο Πανεπιστήμιο Θεσσαλονίκης (ΑΠΘ) Μαλούτα Έλλη Τεχνολογική ΙΙ 2010
Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Ηλεκτρονικών Υπολογιστών Αριστοτέλειο Πανεπιστήμιο Θεσσαλονίκης (ΑΠΘ) Χριστογεώργος Ορέστης Τεχνολογική ΙΙ 2012
Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Ηλεκτρονικών Υπολογιστών Δημοκρίτειο Πανεπιστήμιο Θράκης Καράμπελας Μανώλης Θετική 2006
Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Ηλεκτρονικών Υπολογιστών Εθνικό Μετσόβιο Πολυτεχνείο (ΕΜΠ) Χαρλαύτη Κατερίνα Τεχνολογική ΙΙ 2006
Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Ηλεκτρονικών Υπολογιστών Εθνικό Μετσόβιο Πολυτεχνείο (ΕΜΠ) Χαρλαύτης Βασίλης Θετική 2007
Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Ηλεκτρονικών Υπολογιστών Εθνικό Μετσόβιο Πολυτεχνείο (ΕΜΠ) Γκιόκας Κωνσταντίνος Θετική 2008
Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Ηλεκτρονικών Υπολογιστών Εθνικό Μετσόβιο Πολυτεχνείο (ΕΜΠ) Τασάκος Θάνος Θετική 2009
Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Ηλεκτρονικών Υπολογιστών Εθνικό Μετσόβιο Πολυτεχνείο (ΕΜΠ) Φίλιος Αλέξανδρος Θετική 2009
Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Ηλεκτρονικών Υπολογιστών Εθνικό Μετσόβιο Πολυτεχνείο (ΕΜΠ) Καραγεώργος Γρηγόρης Τεχνολογική ΙΙ 2010
Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Ηλεκτρονικών Υπολογιστών Εθνικό Μετσόβιο Πολυτεχνείο (ΕΜΠ) Ζαφειρούδη Κορίνα Τεχνολογική ΙΙ 2010
Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Ηλεκτρονικών Υπολογιστών Εθνικό Μετσόβιο Πολυτεχνείο (ΕΜΠ) Σαρρή Τζορτζίνα Τεχνολογική ΙΙ 2010
Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Ηλεκτρονικών Υπολογιστών Εθνικό Μετσόβιο Πολυτεχνείο (ΕΜΠ) Μπούρας Γιάννης Τεχνολογική 2012
Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Ηλεκτρονικών Υπολογιστών Εθνικό Μετσόβιο Πολυτεχνείο (ΕΜΠ) Βοσκάκης Γιάννης Τεχνολογική ΙΙ 2012
Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Ηλεκτρονικών Υπολογιστών Εθνικό Μετσόβιο Πολυτεχνείο (ΕΜΠ) Κουβατζής Κωνσταντίνος Τεχνολογική 2013
Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Ηλεκτρονικών Υπολογιστών Εθνικό Μετσόβιο Πολυτεχνείο (ΕΜΠ) Μεγγίσογλου Μιχάλης Τεχνολογική ΙΙ 2015
Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Ηλεκτρονικών Υπολογιστών Εθνικό Μετσόβιο Πολυτεχνείο (ΕΜΠ) Γαλανάκη Σοφία Τεχνολογική ΙΙ 2015
Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Ηλεκτρονικών Υπολογιστών Εθνικό Μετσόβιο Πολυτεχνείο (ΕΜΠ) Ζώγας Παναγιώτης Τεχνολογική ΙΙ 2015
Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Τεχνολογίας Υπολογιστών Πανεπιστήμιο Πατρών Σουλής Κωνσταντίνος Τεχνολογική ΙΙ 2010
Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Τεχνολογίας Υπολογιστών Πανεπιστήμιο Πατρών Τσιγδινός Στέφανος Τεχνολογική ΙΙ 2010
Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Τεχνολογίας Υπολογιστών Πανεπιστήμιο Πατρών Βερώνης Δημήτρης Τεχνολογική 2011
Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Τεχνολογίας Υπολογιστών Πανεπιστήμιο Πατρών Φλωράκης Θοδωρής Τεχνολογική ΙΙ 2012
Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Τεχνολογίας Υπολογιστών Πανεπιστήμιο Πατρών Πήλιουρας Βαγγέλης Τεχνολογική 2013
Ηλεκτρονικών Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Πολυτεχνείο Κρήτης Γλυνέλης Έκτορας Τεχνολογική ΙΙ 2009
Ηλεκτρονικών Μηχανικών Τ.Ε. Τ.Ε.Ι. Αθήνας Φρονίμου Νεκταρία Τεχνολογική ΙΙ 2008
Ηλεκτρονικών Μηχανικών Τ.Ε. Τ.Ε.Ι. Πειραιά Σωτηρόπουλος Θοδωρής Τεχνολογική ΙΙ 2009
Ηλεκτρονικών Μηχανικών Τ.Ε. Τ.Ε.Ι. Πειραιά Κονσολάκης Απόστολος Τεχνολογική 2014
Ηλεκτρονικών Μηχανικών Τ.Ε. Τ.Ε.Ι. Πειραιά Φειδάκης Γιώργος Τεχνολογική ΙΙ 2015
Ηλεκτρονικών Μηχανικών Τ.Ε. Τ.Ε.Ι. Στερεάς Ελλάδας Βέννης Θάνος Τεχνολογική 2011
Ηλεκτρονικών Μηχανικών Τ.Ε. Τ.Ε.Ι. Στερεάς Ελλάδας Βέννης Αργύρης Τεχνολογική ΙΙ 2015
Ηλεκτρονικών Μηχανικών Τ.Ε. Τ.Ε.Ι. Στερεάς Ελλάδας Μαυρολάμπαδος Άγγελος Τεχνολογική ΙΙ 2015
Ηλεκτρονικών Μηχανικών Τ.Ε. Τ.Ε.Ι. Στερεάς Ελλάδας Σταυρόπουλος Βαγγέλης Τεχνολογική ΙΙ 2015
Θατρικών Σπουδών Πανεπιστήμιο Πατρών Μανιάτη Ναντίνα Θεωρητική 2014
Θεατρικών Σπουδών Εθνικό & Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΕΚΠΑ) Σουλής Γιάννης Θεωρητική 2014
Θεάτρου Πανεπιστήμιο Πελοποννήσου Κουρλής Στράτος Θεωρητική 2007
Θεολογίας Εθνικό & Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΕΚΠΑ) Αναγνωστοπούλου Μαρία Θεωρητική 2009
Θεολογίας Εθνικό & Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΕΚΠΑ) Γκολφάκη Δήμητρα Θεωρητική 2009
Θεολογίας Εθνικό & Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΕΚΠΑ) Βλάμη Χρυσάνθη Θεωρητική 2009
Θεολογίας Εθνικό & Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΕΚΠΑ) Σκούταρη Αννυρένα Θεωρητική 2010
Θεολογίας Εθνικό & Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΕΚΠΑ) Βλαχάβα Λήδα Θεωρητική 2011
Θεολογίας Εθνικό & Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΕΚΠΑ) Καραβουσάνος Θοδωρής Θεωρητική 2012
Θεολογίας Εθνικό & Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΕΚΠΑ) Μήτου Λυδία Θεωρητική 2012
Θεολογίας Εθνικό & Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΕΚΠΑ) Αργυρίου Μαρία Θεωρητική 2015
Θεωρίας & Ιστορίας της Τέχνης Ανώτατη Σχολή Καλών Τεχνών Μπουρντά Μάρτα Θεωρητική 2013
Θεωρίας & Ιστορίας της Τέχνης Ανώτατη Σχολή Καλών Τεχνών Λέκκα Κωνσταντίνα Θεωρητική 2013
Ιατρικής Εθνικό & Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΕΚΠΑ) Σταματάκης Ιάσονας Θετική 2006
Ιατρικής Εθνικό & Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΕΚΠΑ) Κασιμάτης Νίκος Θετική 2006
Ιατρικής Εθνικό & Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΕΚΠΑ) Χόρτης Γιάννης Θετική 2009
Ιατρικής Εθνικό & Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΕΚΠΑ) Κανιούρα Ευτυχία Θετική 2010
Ιατρικής Εθνικό & Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΕΚΠΑ) Καραμαρούδης Στέφανος Θετική 2012
Ιατρικής Εθνικό & Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΕΚΠΑ) Πουλογιαννοπούλου Ελένη Θετική 2013
Ιατρικής Πανεπιστήμιο Θεσσαλίας Σκούταρη Αγγελική Θετική 2015
Ιατρικής Πανεπιστήμιο Πατρών Σταυροπούλου Μαρία Θετική 2010
Ιατρικής Πανεπιστήμιο Πατρών Βενιζέλου Δανάη Θετική 2010
Ιατρικών Εργαστηρίων Τ.Ε.Ι. Αθήνας Συγγρού Νεφέλη Θετική 2015
Ιατρικών Εργαστηρίων Τ.Ε.Ι. Θεσσαλίας Μπινίκου Ελένη Θετική 2009
Ισπανικής Φιλολογίας Εθνικό & Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΕΚΠΑ) Τρακάκη Αριάννα Θεωρητική 2013
Ιστορίας & Αρχαιολογίας Εθνικό & Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΕΚΠΑ) Βλαχάκης Θανάσης Θεωρητική 2006
Ιστορίας & Αρχαιολογίας Εθνικό & Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΕΚΠΑ) Μπέσης Στέφανος Θεωρητική 2007
Ιστορίας & Αρχαιολογίας Εθνικό & Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΕΚΠΑ) Κουτσιλοπούλου Αθανασία Θεωρητική 2008
Ιστορίας & Αρχαιολογίας Εθνικό & Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΕΚΠΑ) Μάλλιου Ελένη Θεωρητική 2008
Ιστορίας & Αρχαιολογίας Εθνικό & Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΕΚΠΑ) Γκίκα Ελένη Θεωρητική 2008
Ιστορίας & Αρχαιολογίας Εθνικό & Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΕΚΠΑ) Κετσετζή Βασιλική Θεωρητική 2009
Ιστορίας & Αρχαιολογίας Εθνικό & Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΕΚΠΑ) Κουλουρίδης Γιώργος Θεωρητική 2011
Ιστορίας & Αρχαιολογίας Εθνικό & Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΕΚΠΑ) Κουντούρη Σταυρούλα Θεωρητική 2011
Ιστορίας & Αρχαιολογίας Εθνικό & Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΕΚΠΑ) Μιτζέλος Θωμάς Θεωρητική 2011
Ιστορίας & Αρχαιολογίας Εθνικό & Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΕΚΠΑ) Παγώνη Άννα - Μαρία Θεωρητική 2012
Ιστορίας & Αρχαιολογίας Εθνικό & Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΕΚΠΑ) Ντίνας Θωμάς Θεωρητική 2012
Ιστορίας & Αρχαιολογίας Εθνικό & Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΕΚΠΑ) Πελέκη Ολίνα Θεωρητική 2013
Ιστορίας & Αρχαιολογίας Εθνικό & Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΕΚΠΑ) Χαλβαντζή Ιωάννα Θεωρητική 2013
Ιστορίας & Αρχαιολογίας Εθνικό & Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΕΚΠΑ) Βρανάκη Τζωρτζίνα Θεωρητική 2015
Ιστορίας Αρχαιολογίας & Διαχείρισης Πολιτισμικών Αγαθών Πανεπιστήμιο Πελοποννήσου Ποδιάς Λεωνίδας Θεωρητική 2014
Ιστορίας, Αρχαιολογίας & Κοινωνικής Ανθρωπολογίας Πανεπιστήμιο Θεσσαλίας Κοντού Ρούλα Θεωρητική 2008
Ιστορίας, Αρχαιολογίας & Κοινωνικής Ανθρωπολογίας Πανεπιστήμιο Θεσσαλίας Μαυρίκου Αλεξάνδρα Θεωρητική 2009
Ιταλικής Γλώσσας & Φιλολογίας Εθνικό & Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΕΚΠΑ) Φανού Ελένη Θεωρητική 2014
Ιταλικής Γλώσσας & Φιλολογίας Εθνικό & Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΕΚΠΑ) Λιβάς Κωνσταντίνος Θεωρητική 2015
Κλωστοϋφαντουργίας Τ.Ε.Ι. Πειραιά Μπράτη Ευτυχία Θετική 2011
Κοινωνικής Ανθρωπολογίας Πάντειον Πανεπιστήμιο Κοινωνικών & Πολιτικών Επιστημών (Αθήνα) Τσερέα Μαρία Θεωρητική 2014
Κοινωνικής Ανθρωπολογίας Πάντειον Πανεπιστήμιο Κοινωνικών & Πολιτικών Επιστημών (Αθήνα) Ζαμπλάρα Ειρήνη Θεωρητική 2008
Κοινωνικής Ανθρωπολογίας Πάντειον Πανεπιστήμιο Κοινωνικών & Πολιτικών Επιστημών (Αθήνα) Αναγνώστου Χριστίνα Θεωρητική 2012
Κοινωνικής Ανθρωπολογίας & Ιστορίας Πανεπιστήμιο Αιγαίου Βασιλόπουλος Βασίλης Θεωρητική 2013
Κοινωνικής Διοίκησης & Πολιτικής Επιστήμης Δημοκρίτειο Πανεπιστήμιο Θράκης Ιωάννου Νατάσσα Θεωρητική 2014
Κοινωνικής Εργασίας Τ.Ε.Ι. Αθήνας Λάζαρη Φωτεινή Θεωρητική 2009
Κοινωνικής Θεολογίας Εθνικό & Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΕΚΠΑ) Γαλανάκη Ευγενία Θεωρητική 2008
Κοινωνικής Θεολογίας Εθνικό & Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΕΚΠΑ) Ντένμπεκ Εβελίνα Θεωρητική 2008
Κοινωνικής Θεολογίας Εθνικό & Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΕΚΠΑ) Γεωργατσέλης Μάριος Θεωρητική 2012
Κοινωνικής Θεολογίας Εθνικό & Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΕΚΠΑ) Δρακοπούλου Ηλιάνα Θεωρητική 2015
Κοινωνικής Πολιτικής Πάντειον Πανεπιστήμιο Κοινωνικών & Πολιτικών Επιστημών (Αθήνα) Χρήστου Χρήστος Θεωρητική 2008
Κοινωνικής Πολιτικής Πάντειον Πανεπιστήμιο Κοινωνικών & Πολιτικών Επιστημών (Αθήνα) Κουτσοδόντη Άννα Θεωρητική 2013
Κοινωνικής Πολιτικής Πάντειον Πανεπιστήμιο Κοινωνικών & Πολιτικών Επιστημών (Αθήνα) Φουστέρη Αντωνία Θεωρητική 2013
Κοινωνικής Πολιτικής Πάντειον Πανεπιστήμιο Κοινωνικών & Πολιτικών Επιστημών (Αθήνα) Σκεύας Στέλιος Θεωρητική 2014
Κοινωνικής Πολιτικής Πάντειον Πανεπιστήμιο Κοινωνικών & Πολιτικών Επιστημών (Αθήνα) Κοροντζή Νικόλ Θεωρητική 2014
Κοινωνικής Πολιτικής Πάντειον Πανεπιστήμιο Κοινωνικών & Πολιτικών Επιστημών (Αθήνα) Ζερβουδάκη Ελένη Θεωρητική 2014
Κοινωνιολογίας Πανεπιστήμιο Κρήτης Χαλίδα Άννα-Μαρία Θεωρητική 2009
Κοινωνιολογίας Πανεπιστήμιο Κρήτης Χατζαντώνη Ειρήνη Θεωρητική 2013
Κοινωνιολογίας Πάντειον Πανεπιστήμιο Κοινωνικών & Πολιτικών Επιστημών (Αθήνα) Βλάχου Θεοδώρα Θεωρητική 2007
Κοινωνιολογίας Πάντειον Πανεπιστήμιο Κοινωνικών & Πολιτικών Επιστημών (Αθήνα) Βέλλη Κωνσταντίνα Θεωρητική 2008
Κοινωνιολογίας Πάντειον Πανεπιστήμιο Κοινωνικών & Πολιτικών Επιστημών (Αθήνα) Πέττα Μαρία Θεωρητική 2008
Κοινωνιολογίας Πάντειον Πανεπιστήμιο Κοινωνικών & Πολιτικών Επιστημών (Αθήνα) Μεϊντάνη Έλενα Θεωρητική 2014
Κοινωνιολογίας Παντείου Πάντειον Πανεπιστήμιο Κοινωνικών & Πολιτικών Επιστημών (Αθήνα) Γληνός Λεωνίδας Θεωρητική 2012
Κτηνιατρικής Αριστοτέλειο Πανεπιστήμιο Θεσσαλονίκης (ΑΠΘ) Μάστορα Χαρίκλεια Θετική 2007
Κτηνιατρικής Πανεπιστήμιο Θεσσαλίας Κριμπισλή Νικολέτα Θετική 2012
Κτηνιατρικής Πανεπιστήμιο Θεσσαλίας Χίου Δήμητρα Θετική 2015
Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής Οικονομικό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΟΠΑ) Παπαγιαννόπουλος Γιώργος Τεχνολογική ΙΙ 2009
Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής Οικονομικό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΟΠΑ) Τσιαούση Ελένη Τεχνολογική ΙΙ 2010
Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής Οικονομικό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΟΠΑ) Χαρβάλου Ράνια Τεχνολογική 2014
Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής Οικονομικό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΟΠΑ) Αλεβίζος του Κωνσταντίνου Γιώργος Τεχνολογική 2014
Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής Οικονομικό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΟΠΑ) Καραμαρούδης Δημήτρης Τεχνολογική ΙΙ 2015
Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής Τ.Ε.Ι. Πειραιά Αθανασίου Δέσποινα Τεχνολογική 2014
Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής Τ.Ε.Ι. Πειραιά Σκρέκης Σταμάτης Τεχνολογική 2014
Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής Τ.Ε.Ι. Στερεάς Ελλάδας Φίλης Γιώργος Τεχνολογική ΙΙ 2015
Λογιστικής Τ.Ε. Τ.Ε.Ι. Δυτικής Ελλάδας Καράντζαλης Γιώργος Τεχνολογική ΙΙ 2009
Λογιστικής Τ.Ε. Τ.Ε.Ι. Δυτικής Ελλάδας Δημητριάδου Νικολέτα Τεχνολογική ΙΙ 2009
Λογιστικής Τ.Ε. Τ.Ε.Ι. Δυτικής Ελλάδας Κωσταράς Οδυσσέας Τεχνολογική 2011
Λογιστικής Τ.Ε. Τ.Ε.Ι. Δυτικής Ελλάδας Κάντσιος Κώστας Θεωρητική 2012
Λογιστικής Τ.Ε. Τ.Ε.Ι. Πειραιά Λάσκαρη Κατερίνα Τεχνολογική ΙΙ 2007
Λογιστικής Τ.Ε. Τ.Ε.Ι. Πειραιά Γκίκας Παναγιώτης Τεχνολογική ΙΙ 2008
Λογιστικής Τ.Ε. Τ.Ε.Ι. Πειραιά Βαρβαρίγου Μαρίζα Τεχνολογική ΙΙ 2008
Λογιστικής Τ.Ε. Τ.Ε.Ι. Πειραιά Χατζηγεωργίου Χριστίνα Τεχνολογική 2011
Λογιστικής Τ.Ε. Τ.Ε.Ι. Πειραιά Κωσταράς Οδυσσέας Τεχνολογική ΙΙ 2012
Λογιστικής Τ.Ε. Τ.Ε.Ι. Πειραιά Κονιδάρη Μαρία Θεωρητική 2012
Λογιστικής Τ.Ε. Τ.Ε.Ι. Στερεάς Ελλάδας Λέκκα Εύη Τεχνολογική ΙΙ 2006
Λογιστικής Τ.Ε. Τ.Ε.Ι. Στερεάς Ελλάδας Κανελλόπουλος Παναγιώτης Τεχνολογική ΙΙ 2008
Λογιστικής Τ.Ε. Τ.Ε.Ι. Στερεάς Ελλάδας Γαλανάκη Αναστασία Τεχνολογική ΙΙ 2009
Λογιστικής Τ.Ε. Τ.Ε.Ι. Στερεάς Ελλάδας Αγγελόπουλος Σωτήρης Τεχνολογική ΙΙ 2012
Λογοθεραπείας Τ.Ε.Ι. Ηπείρου Ποδιάς Κώστας Θετική 2011
Μαθηματικών Εθνικό & Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΕΚΠΑ) Πασιούρας Αλέξανδρος Θετική 2008
Μαθηματικών Εθνικό & Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΕΚΠΑ) Σπανού Χρύσα Τεχνολογική ΙΙ 2010
Μαθηματικών Εθνικό & Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΕΚΠΑ) Λέκκας Δημήτρης Τεχνολογική ΙΙ 2010
Μαθηματικών Εθνικό & Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΕΚΠΑ) Θεοδώρου Τζορτζίνα Θετική 2011
Μαθηματικών Εθνικό & Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΕΚΠΑ) Σοφιρλής Στράτος Τεχνολογική 2011
Μαθηματικών Εθνικό & Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΕΚΠΑ) Γιαννής Θωμάς Τεχνολογική 2011
Μαθηματικών Εθνικό & Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΕΚΠΑ) Καραΐσκος Χρήστος Τεχνολογική 2011
Μαθηματικών Εθνικό & Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΕΚΠΑ) Κανιούρας Θανάσης Τεχνολογική 2011
Μαθηματικών Εθνικό & Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΕΚΠΑ) Παπανδρέου Κατερίνα Θετική 2012
Μαθηματικών Εθνικό & Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΕΚΠΑ) Δημητρόπουλος Γιάννης Τεχνολογική ΙΙ 2012
Μαθηματικών Εθνικό & Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΕΚΠΑ) Λέγκα Ηλιάννα Τεχνολογική ΙΙ 2012
Μαθηματικών Εθνικό & Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΕΚΠΑ) Μπαλωμένος Γιώργος Τεχνολογική 2013
Μαθηματικών Εθνικό & Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΕΚΠΑ) Μπάλλα Δανάη Τεχνολογική 2014
Μαθηματικών Πανεπιστήμιο Αιγαίου Ζαμίτ Μαντώ Τεχνολογική ΙΙ 2007
Μαθηματικών Πανεπιστήμιο Κρήτης Βασιλάκης Νίκος Τεχνολογική ΙΙ 2007
Μαθηματικών Πανεπιστήμιο Κρήτης Στιβακτά Πετρίνα Θετική 2012
Μαθηματικών Πανεπιστήμιο Κρήτης Κωτσοπούλου Μαρία Τεχνολογική 2013
Μαθηματικών Πανεπιστήμιο Πατρών Βλάχος Δημήτρης Τεχνολογική ΙΙ 2007
Μαθηματικών Πανεπιστήμιο Πατρών Μπουρντάς Λουκάς Τεχνολογική ΙΙ 2007
Μαθηματικών Πανεπιστήμιο Πατρών Φίστος Κυριάκος Τεχνολογική ΙΙ 2008
Μαθηματικών Πανεπιστήμιο Πατρών Πανταζόπουλος Αποστόλης Τεχνολογική ΙΙ 2009
Μαθηματικών Πανεπιστήμιο Πατρών Μαύρος Γιώργος Θετική 2012
Μαθηματικών Πανεπιστήμιο Πατρών Κριεμπάρδης Δημήτρης Θετική 2013
Μαθηματικών Πανεπιστήμιο Πατρών Γεωργακόπουλος Ηλίας Θετική 2013
Μαθηματικών Πανεπιστήμιο Πατρών Καλλιάφας Κώστας Θετική 2013
Μαθηματικών Πανεπιστήμιο Πατρών Τζερεμέ Δήμητρα Τεχνολογική 2013
Μαθηματικών Πανεπιστήμιο Πατρών Καλογήρου Διονύσης Τεχνολογική 2014
Μαιευτικής Τ.Ε.Ι. Αθήνας Κοσσενάκη Τζωρτζίνα Θετική 2009
Μάρκετινγκ & Επικοινωνίας Οικονομικό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΟΠΑ) Πονηρός Χρήστος Τεχνολογική 2013
Μάρκετινγκ & Επικοινωνίας Οικονομικό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΟΠΑ) Οικονομάκος Λευτέρης Τεχνολογική ΙΙ 2015
Μεθοδολογίας Ιστορίας & Θεωρίας της Επιστήμης Εθνικό & Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΕΚΠΑ) Σαντοριναίου Ελεάννα Θεωρητική 2006
Μηχανανικών & Φυσικών Πόρων Πολυτεχνείου Κρήτης Πολυτεχνείο Κρήτης Τσίντζου Μαρία Τεχνολογική 2011
Μηχανικών Αυτοματισμού Τ.Ε.Ι. Πειραιά Παππάς Παντελής Τεχνολογική 2014
Μηχανικών Αυτοματισμού Τ.Ε.Ι. Στερεάς Ελλάδας Δαβίλλας Παναγιώτης Τεχνολογική 2014
Μηχανικών Αυτοματισμού Τ.Ε. Τ.Ε.Ι. Δυτικής Ελλάδας Φύκαρης Κωνσταντίνος Τεχνολογική ΙΙ 2012
Μηχανικών Αυτοματισμού Τ.Ε. Τ.Ε.Ι. Πειραιά Γκούμας Αλέξανδρος Τεχνολογική ΙΙ 2007
Μηχανικών Αυτοματισμού Τ.Ε. Τ.Ε.Ι. Στερεάς Ελλάδας Βουλγαρέλης Θέμης Θετική 2011
Μηχανικών Βιοιατρικής Τεχνολογίας Τ.Ε.Ι. Αθήνας Σφυριδάκη Ελένη Τεχνολογική 2014
Μηχανικών Βιοϊατρικής Τεχνολογίας Τ.Ε.Ι. Αθήνας Πηλιούνη Δήμητρα Τεχνολογική 2013
Μηχανικών Εμπορικού Ναυτικού Ακαδημίες Εμπορικού Ναυτικού Κουσκουλής Ηρακλής Τεχνολογική ΙΙ 2009
Μηχανικών Ενεργειακής Τεχνολογίας Τ.Ε.Ι. Αθήνας Λούτα Ειρήνη Τεχνολογική ΙΙ 2009
Μηχανικών Ηλεκτρονικών Υπολογιστικών Συστημάτων Τ.Ε. Τ.Ε.Ι. Πειραιά Αντωνόπουλος Γιάννης Τεχνολογική ΙΙ 2010
Μηχανικών Ηλεκτρονικών Υπολογιστικών Συστημάτων Τ.Ε. Τ.Ε.Ι. Πειραιά Αλεξανδράκης Λευτέρης Τεχνολογική ΙΙ 2012
Μηχανικών Ηλεκτρονικών Υπολογιστικών Συστημάτων Τ.Ε. Τ.Ε.Ι. Πειραιά Ράμμος Δημήτρης Τεχνολογική 2013
Μηχανικών Ηλεκτρονικών Υπολογιστών & Πληροφορικής Πανεπιστήμιο Ιωαννίνων Καραμέρος Νίκος Τεχνολογική ΙΙ 2010
Μηχανικών Ηλεκτρονικών Υπολογιστών & Πληροφορικής Πανεπιστήμιο Ιωαννίνων Έξαρχος Ρωμανός Τεχνολογική ΙΙ 2010
Μηχανικών Μεταλλείων Μεταλλουργών Εθνικό Μετσόβιο Πολυτεχνείο (ΕΜΠ) Βασιλοπούλου Χριστίνα Τεχνολογική 2011
Μηχανικών Μεταλλείων Μεταλλουργών Εθνικό Μετσόβιο Πολυτεχνείο (ΕΜΠ) Παναγόπουλος Νίκος Τεχνολογική 2013
Μηχανικών Μεταλλείων Μεταλλουργών Εθνικό Μετσόβιο Πολυτεχνείο (ΕΜΠ) Γιαννακόπουλος Θανάσης Θετική 2015
Μηχανικών Μεταλλείων Μεταλλουργών Εθνικό Μετσόβιο Πολυτεχνείο (ΕΜΠ) Μπαλαμπάνης Τάσος Θετική 2015
Μηχανικών Οικονομίας & Διοίκησης Πανεπιστήμιο Αιγαίου Λεοντίδου Ζέφη Τεχνολογική ΙΙ 2008
Μηχανικών Οικονομίας & Διοίκησης Πανεπιστήμιο Αιγαίου Τριτάκης Γιώργος Τεχνολογική 2014
Μηχανικών Παραγωγής & Διοίκησης Πολυτεχνείο Κρήτης Διαλυνάς Φίλιππος Τεχνολογική ΙΙ 2008
Μηχανικών Παραγωγής & Διοίκησης Πολυτεχνείο Κρήτης Τζιτζιβάκος Στράτος Τεχνολογική 2011
Μηχανικών Παραγωγής & Διοίκησης Πολυτεχνείο Κρήτης Ντίζος Γιάννης Τεχνολογική 2013
Μηχανικών Παραγωγής και Διοίκησης Πολυτεχνείο Κρήτης Μελιδονιώτης Μάνος Τεχνολογική 2014
Μηχανικών Πληροφοριακών & Επικοινωνιακών Συστημάτων Πανεπιστήμιο Αιγαίου Τσιριβάκος Ραφαήλ Τεχνολογική 2013
Μηχανικών Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνιών Πανεπιστήμιο Δυτικής Μακεδονίας Ναβροζίδης Γιώργος Τεχνολογική ΙΙ 2010
Μηχανικών Πληροφορικής Τ.Ε. Τ.Ε.Ι. Αθήνας Μαλισιάνος Μάνος Τεχνολογική 2011
Μηχανικών Πληροφορικής Τ.Ε. Τ.Ε.Ι. Δυτικής Ελλάδας Σκιπητάρης Δανιήλ Τεχνολογική ΙΙ 2009
Μηχανικών Πληροφορικής Τ.Ε. Τ.Ε.Ι. Κρήτης Σαμαρτζής Αλέξανδρος Τεχνολογική ΙΙ 2015
Μηχανικών Πληροφορικής Τ.Ε. Τ.Ε.Ι. Πελοποννήσου Λυγνού Ηρώ Θετική 2012
Μηχανικών Σχεδίασης Προϊόντων & Συστημάτων Πανεπιστήμιο Αιγαίου Ρούσσου Μαριέττα Τεχνολογική ΙΙ 2008
Μηχανικών Σχεδίασης Προϊόντων & Συστημάτων Πανεπιστήμιο Αιγαίου Βρέλλη Αλεξάνδρα Τεχνολογική ΙΙ 2010
Μηχανικών Σχεδίασης Προϊόντων & Συστημάτων Πανεπιστήμιο Αιγαίου Μπουρντά Ευγενία Τεχνολογική ΙΙ 2010
Μηχανικών Τεχνολογίας Αεροσκαφών Τ.Ε.Ι. Στερεάς Ελλάδας Δούκας Κίμωνας Τεχνολογική 2013
Μηχανικών Τεχνολογίας Αεροσκαφών Τ.Ε.Ι. Στερεάς Ελλάδας Μπιστίνας Παναγιώτης Τεχνολογική ΙΙ 2015
Μηχανολόγων & Αεροναυπηγών Μηχανικών Πανεπιστήμιο Πατρών Κατσαντώνης Άρης Τεχνολογική ΙΙ 2010
Μηχανολόγων & Αεροναυπηγών Μηχανικών Πανεπιστήμιο Πατρών Σκέντζος Ορφέας Τεχνολογική 2011
Μηχανολόγων & Αεροναυπηγών Μηχανικών Πανεπιστήμιο Πατρών Κονταξής Γιώργος Θετική 2011
Μηχανολόγων & Αεροναυπηγών Μηχανικών Πανεπιστήμιο Πατρών Σταθογιαννάκης Στέφανος Τεχνολογική 2013
Μηχανολόγων & Αεροναυπηγών Μηχανικών Πανεπιστήμιο Πατρών Αλεξίου Αλέξανδρος Τεχνολογική Ι 2014
Μηχανολόγων & Αεροναυπηγών Μηχανικών Πανεπιστήμιο Πατρών Γιαννοπούλου Δήμητρα Θετική 2009
Μηχανολόγων Μηχανικών Αριστοτέλειο Πανεπιστήμιο Θεσσαλονίκης (ΑΠΘ) Κοντούλας Άγγελος Θετική 2006
Μηχανολόγων Μηχανικών Εθνικό Μετσόβιο Πολυτεχνείο (ΕΜΠ) Ζυμπελούδης Βαγγέλης Θετική 2008
Μηχανολόγων Μηχανικών Εθνικό Μετσόβιο Πολυτεχνείο (ΕΜΠ) Παπακωνσταντίνου Θάνος Τεχνολογική ΙΙ 2008
Μηχανολόγων Μηχανικών Εθνικό Μετσόβιο Πολυτεχνείο (ΕΜΠ) Σημηριώτης Θάνος Τεχνολογική ΙΙ 2008
Μηχανολόγων Μηχανικών Εθνικό Μετσόβιο Πολυτεχνείο (ΕΜΠ) Βαρβαγιάννης Στρατής Τεχνολογική 2011
Μηχανολόγων Μηχανικών Εθνικό Μετσόβιο Πολυτεχνείο (ΕΜΠ) Λουμπάρδης Γιώργος Θετική 2013
Μηχανολόγων Μηχανικών Πανεπιστήμιο Θεσσαλίας Κασιμάτης Γιώργος Τεχνολογική ΙΙ 2010
Μηχανολόγων Μηχανικών Αριστοτέλειο Πανεπιστήμιο Θεσσαλονίκης (ΑΠΘ) Γρατσία Κατερίνα Τεχνολογική ΙΙ 2015
Μηχανολόγων Μηχανικών Εθνικό Μετσόβιο Πολυτεχνείο (ΕΜΠ) Μποφίλιος Μιχάλης Τεχνολογική 2014
Μηχανολόγων Μηχανικών Εθνικό Μετσόβιο Πολυτεχνείο (ΕΜΠ) Συγκούνας Ηλίας Τεχνολογική 2014
Μηχανολόγων Μηχανικών Εθνικό Μετσόβιο Πολυτεχνείο (ΕΜΠ) Μπλήτα Βίκυ Τεχνολογική ΙΙ 2015
Μηχανολόγων Μηχανικών Πανεπιστήμιο Θεσσαλίας Σταμούδης Αλέξανδρος Τεχνολογική ΙΙ 2015
Μηχανολόγων Μηχανικών Τ.Ε. Τ.Ε.Ι. Αθήνας Τσερωτάς Κωνσταντίνος Τεχνολογική 2011
Μηχανολόγων Μηχανικών Τ.Ε. Τ.Ε.Ι. Δυτικής Ελλάδας Γεωργακόπουλος Βασίλης Τεχνολογική ΙΙ 2008
Μηχανολόγων Μηχανικών Τ.Ε. Τ.Ε.Ι. Θεσσαλίας Πουλάτος Κωνσταντίνος Τεχνολογική ΙΙ 2008
Μηχανολόγων Μηχανικών Τ.Ε. Τ.Ε.Ι. Κρήτης Μαυρομουστακάκης Μανώλης Τεχνολογική ΙΙ 2010
Μηχανολόγων Μηχανικών Τ.Ε. Τ.Ε.Ι. Πειραιά Ροβίθης Μιχάλης Τεχνολογική ΙΙ 2007
Μηχανολόγων Μηχανικών Τ.Ε. Τ.Ε.Ι. Πειραιά Σίννης Μανώλης Τεχνολογική ΙΙ 2008
Μηχανολόγων Μηχανικών Τ.Ε. Τ.Ε.Ι. Πειραιά Παπαδόπουλος Δημήτρης Τεχνολογική 2014
Μηχανολόγων Μηχανικών Τ.Ε. Τ.Ε.Ι. Πειραιά Σαρίδης Παναγιώτης Τεχνολογική Ι 2014
Μηχανολόγων Μηχανικών Τ.Ε. Τ.Ε.Ι. Στερεάς Ελλάδας Μηλιώνης Ανδρέας Τεχνολογική ΙΙ 2009
Μηχανολόγων Μηχανικών Τ.Ε. Τ.Ε.Ι. Στερεάς Ελλάδας Πάτσο Φλωριάν Τεχνολογική ΙΙ 2010
Μηχανολόγων Μηχανικών Τ.Ε. Τ.Ε.Ι. Στερεάς Ελλάδας Καλδίρης Αλέξανδρος Τεχνολογική 2014
Μονίμων Υπαξιωματικών Ναυτικού (ΣΜΥΝ) Σχολή Μονίμων Υπαξιωματικών Ναυτικού (Σ.Μ.Υ.Ν.) Τσιριγωγάκης Βασίλης Τεχνολογική ΙΙ 2008
Μονίμων Υπαξιωματικών Στρατού (ΣΜΥ) - Όπλα Σχολή Μονίμων Υπαξιωματικών Στρατού (Σ.Μ.Υ.) Δούκας Γιάννης Τεχνολογική ΙΙ 2008
Μοριακής Βιολογίας & Γενετικής Θράκης Δημοκρίτειο Πανεπιστήμιο Θράκης Σταμπέλου Μαργαρίτα Θετική 2010
Μουσικών Σπουδών Εθνικό & Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΕΚΠΑ) Κουτσοδήμος Χριστόφορος Τεχνολογική 2014
Μουσικών Σπουδών Εθνικό & Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΕΚΠΑ) Ευσταθιάδης Γιάννης Τεχνολογική 2014
Ναυπηγών Μηχανικών Τ.Ε. Τ.Ε.Ι. Αθήνας Κετσετζής Γιώργος Τεχνολογική ΙΙ 2006
Ναυπηγών Μηχανικών Τ.Ε. Τ.Ε.Ι. Αθήνας Καταβάτης Γιάννης Τεχνολογική ΙΙ 2012
Ναυπηγών Μηχανολόγων Μηχανικών Εθνικό Μετσόβιο Πολυτεχνείο (ΕΜΠ) Φωτεινός Μιχάλης Τεχνολογική ΙΙ 2010
Ναυπηγών Μηχανολόγων Μηχανικών Εθνικό Μετσόβιο Πολυτεχνείο (ΕΜΠ) Πελοποννήσιος Ξενοφών Τεχνολογική 2014
Ναυπηγών Μηχανολόγων Μηχανικών Εθνικό Μετσόβιο Πολυτεχνείο (ΕΜΠ) Παγώνης Νικόλας Τεχνολογική 2014
Ναυπηγών Μηχανολόγων Μηχανικών Εθνικό Μετσόβιο Πολυτεχνείο (ΕΜΠ) Σαμαράς Πάνος Τεχνολογική 2014
Ναυπηγών Μηχανολόγων Μηχανικών Εθνικό Μετσόβιο Πολυτεχνείο (ΕΜΠ) Λυγνός Δημήτρης Τεχνολογική ΙΙ 2015
Ναυτιλιακών Σπουδών Πανεπιστήμιο Πειραιώς (ΠΑΠΕΙ) Κοκκόρου Ασπασία Τεχνολογική ΙΙ 2008
Ναυτιλιακών Σπουδών Πανεπιστήμιο Πειραιώς (ΠΑΠΕΙ) Οικονόμου Γιάννης Τεχνολογική ΙΙ 2009
Ναυτιλιακών Σπουδών Πανεπιστήμιο Πειραιώς (ΠΑΠΕΙ) Παπαδημητρίου Δημήτρης Τεχνολογική 2014
Ναυτιλιακών Σπουδών Πανεπιστήμιο Πειραιώς (ΠΑΠΕΙ) Θάνος Παναγιώτης Τεχνολογική 2014
Ναυτιλιακών Σπουδών Πανεπιστήμιο Πειραιώς (ΠΑΠΕΙ) Κουμπής Σπύρος Τεχνολογική 2014
Ναυτιλιακών Σπουδών Πανεπιστήμιο Πειραιώς (ΠΑΠΕΙ) Ρίζος Γρηγόρης Θεωρητική 2014
Ναυτιλιακών Σπουδών Πανεπιστήμιο Πειραιώς (ΠΑΠΕΙ) Καψιώτης Κωνσταντίνος Θεωρητική 2013
Ναυτιλίας & Επιχειρηματικών Υπηρεσιών Πανεπιστήμιο Αιγαίου Αντωνίου Ασημίνα Τεχνολογική ΙΙ 2009
Ναυτιλίας & Επιχειρηματικών Υπηρεσιών Πανεπιστήμιο Αιγαίου Κελαϊδή Σαμιρένα Τεχνολογική 2011
Ναυτιλίας & Επιχειρηματικών Υπηρεσιών Πανεπιστήμιο Αιγαίου Καταχανάς Γιώργος Θεωρητική 2012
Ναυτιλίας & Επιχειρηματικών Υπηρεσιών Πανεπιστήμιο Αιγαίου Νεστορίδη Αλεξάνδρα Θεωρητική 2012
Ναυτιλίας & Επιχειρηματικών Υπηρεσιών Πανεπιστήμιο Αιγαίου Κουτσούκος Σωτήρης Τεχνολογική ΙΙ 2015
Ναυτιλίας & Επιχειρηματικών Υπηρεσιών Πανεπιστήμιο Αιγαίου Καλογιάννη Άννα - Μαρία Τεχνολογική 2014
Νομικής Δημοκρίτειο Πανεπιστήμιο Θράκης Λαμπροπούλου Τζένη Θεωρητική 2009
Νομικής Δημοκρίτειο Πανεπιστήμιο Θράκης Κοροβέση Νεφέλη Θεωρητική 2009
Νομικής Εθνικό & Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΕΚΠΑ) Νικολοπούλου Ηλιάνα Θεωρητική 2008
Νομικής Εθνικό & Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΕΚΠΑ) Ζενούνη Αλμπιόνα Θεωρητική 2008
Νομικής Εθνικό & Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΕΚΠΑ) Σκούρου Αντωνία Θεωρητική 2009
Νομικής Εθνικό & Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΕΚΠΑ) Κοκκιναρά Σοφία Θεωρητική 2009
Νομικής Εθνικό & Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΕΚΠΑ) Χίου Αργυρώ Θεωρητική 2013
Νομικής Εθνικό & Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΕΚΠΑ) Κυριακοπούλου Δώρα Θεωρητική 2013
Νομικής Εθνικό & Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΕΚΠΑ) Κεχρής Περικλής Θεωρητική 2015
Νομικής Εθνικό & Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΕΚΠΑ) Μοσχονάς Αναστάσιος Θεωρητική 2015
Νομικής Εθνικό & Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΕΚΠΑ) Διαλετή Μιρέλα Θεωρητική 2015
Νομικής Δημοκρίτειο Πανεπιστήμιο Θράκης Λουμπάρδη Δέσποινα Θεωρητική 2012
Νομικής Δημοκρίτειο Πανεπιστήμιο Θράκης Πανταζή Μαριανίνα Θεωρητική 2013
Νομικής Εθνικό & Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΕΚΠΑ) Γκάτση Ζήνα Θεωρητική 2010
Νομικής Εθνικό & Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΕΚΠΑ) Παλαβιτσίνη Τζωρτζίνα Θεωρητική 2012
Νοσηλευτικής Εθνικό & Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΕΚΠΑ) Καραταράκη Άννα Θετική 2009
Νοσηλευτικής Εθνικό & Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΕΚΠΑ) Κάρκοβα Μαργαρίτα Θετική 2009
Νοσηλευτικής Εθνικό & Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΕΚΠΑ) Χριστοδούλου Δαβίδ Θετική 2012
Νοσηλευτικής Πανεπιστήμιο Πελοποννήσου Φιλιππίδου Ναταλία Θετική 2009
Νοσηλευτικής Πανεπιστήμιο Πελοποννήσου ΓκανάπηΚατερίνα Θετική 2009
Νοσηλευτικής Εθνικό & Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΕΚΠΑ) Πούρη Κατερίνα Θετική 2013
Νοσηλευτικής Τ.Ε. Τ.Ε.Ι. Αθήνας Ρήγα Βάσω Θεωρητική 2007
Νοσηλευτικής Τ.Ε. Τ.Ε.Ι. Αθήνας Ζώρζου Θεοδοσία Θετική 2012
Νοσηλευτικής Τ.Ε. Τ.Ε.Ι. Αθήνας Καναρίδης Γιώργος Θετική 2013
Νοσηλευτικής Τ.Ε. Τ.Ε.Ι. Αθήνας Λιγνός Γιώργος Θετική 2013
Νοσηλευτικής Τ.Ε. Τ.Ε.Ι. Κρήτης Μπίσκου Ματίνα Θετική 2008
Νοσηλευτικής Τ.Ε. Τ.Ε.Ι. Στερεάς Ελλάδας Μπουσέ Αναστασία Θεωρητική 2011
Ξένων Γλωσσών, Μετάφρασης & Διερμηνείας Ιόνιο Πανεπιστήμιο Στεφανίδη Ελευθερία Θεωρητική 2009
Ξένων Γλωσσών, Μετάφρασης & Διερμηνείας Ιόνιο Πανεπιστήμιο Σπουρλή Χριστίνα Θεωρητική 2012
Οδοντιατρικής Εθνικό & Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΕΚΠΑ) Παλαβιτσίνη Μαριλίνα Θετική 2008
Οδοντιατρικής Εθνικό & Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΕΚΠΑ) Παπάζογλου Δήμητρα Θετική 2012
Οδοντιατρικής Εθνικό & Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΕΚΠΑ) Ιατρού Παναγιώτης Θετική 2012
Οικιακής Οικονομίας Χαροκόπειο Πανεπιστήμιο (Αθήνα) Ζαβερδινού Έλντα Τεχνολογική 2014
Οικιακής Οικονομίας Χαροκόπειο Πανεπιστήμιο Αθήνας Χαροκόπειο Πανεπιστήμιο (Αθήνα) Σορρεντίνο Αλεσσάντρο Τεχνολογική ΙΙ 2012
Οικονομικής & Περιφερειακής Ανάπτυξης Πάντειον Πανεπιστήμιο Κοινωνικών & Πολιτικών Επιστημών (Αθήνα) Βασιλείου Θάνος Τεχνολογική ΙΙ 2008
Οικονομικής & Περιφερειακής Ανάπτυξης Πάντειον Πανεπιστήμιο Κοινωνικών & Πολιτικών Επιστημών (Αθήνα) Ρούσου Μαρία Τεχνολογική ΙΙ 2009
Οικονομικής & Περιφερειακής Ανάπτυξης Πάντειον Πανεπιστήμιο Κοινωνικών & Πολιτικών Επιστημών (Αθήνα) Κουρεντή Πηνελόπη Θεωρητική 2011
Οικονομικής & Περιφερειακής Ανάπτυξης Πάντειον Πανεπιστήμιο Κοινωνικών & Πολιτικών Επιστημών (Αθήνα) Τσιαούση Πένυ Τεχνολογική ΙΙ 2012
Οικονομικής & Περιφερειακής Ανάπτυξης Πάντειον Πανεπιστήμιο Κοινωνικών & Πολιτικών Επιστημών (Αθήνα) Γεωργιόπουλος Γιάννος Τεχνολογική 2013
Οικονομικής & Περιφερειακής Ανάπτυξης Πάντειον Πανεπιστήμιο Κοινωνικών & Πολιτικών Επιστημών (Αθήνα) Κολοκυθά Παναγιώτα Τεχνολογική ΙΙ 2015
Οικονομικής Επιστήμης Οικονομικό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΟΠΑ) Κουσκουτόπουλος Αργύρης Τεχνολογική ΙΙ 2006
Οικονομικής Επιστήμης Οικονομικό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΟΠΑ) Κακούρας Χρήστος Τεχνολογική ΙΙ 2007
Οικονομικής Επιστήμης Οικονομικό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΟΠΑ) Κουρατζόγλου Μπάμπης Τεχνολογική ΙΙ 2010
Οικονομικής Επιστήμης Οικονομικό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΟΠΑ) Σαντοριναίος Γιάννης Τεχνολογική ΙΙ 2010
Οικονομικής Επιστήμης Οικονομικό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΟΠΑ) Παλληκάρας Βασίλης Θεωρητική 2010
Οικονομικής Επιστήμης Οικονομικό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΟΠΑ) Γιώργαλου Μαρία Τεχνολογική 2013
Οικονομικής Επιστήμης Οικονομικό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΟΠΑ) Παλάτη Ζέτα Τεχνολογική 2013
Οικονομικής Επιστήμης Οικονομικό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΟΠΑ) Σταμπέλος Μάκης Τεχνολογική 2013
Οικονομικής Επιστήμης Οικονομικό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΟΠΑ) Καπνιάρη Σπυριδούλα Θεωρητική 2013
Οικονομικής Επιστήμης Οικονομικό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΟΠΑ) Τσεγκέλη Ξένια Τεχνολογική 2014
Οικονομικής Επιστήμης Οικονομικό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΟΠΑ) Φλοκάλης Θανάσης Τεχνολογική 2014
Οικονομικής Επιστήμης Οικονομικό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΟΠΑ) Παπαγγελής Βασίλης Τεχνολογική 2014
Οικονομικής Επιστήμης Πανεπιστήμιο Πειραιώς (ΠΑΠΕΙ) Δημολιάνης Θάνος Τεχνολογική 2013
Οικονομικής Επιστήμης Πανεπιστήμιο Πειραιώς (ΠΑΠΕΙ) Διαλυνά Εργίνη Τεχνολογική 2013
Οικονομικής Επιστήμης Πανεπιστήμιο Πειραιώς (ΠΑΠΕΙ) Τραυλός Αριστοφάνης Τεχνολογική 2014
Οικονομικής Επιστήμης Πανεπιστήμιο Πειραιώς (ΠΑΠΕΙ) Μητσοπούλου Αριστέα Τεχνολογική 2014
Οικονομικής Επιστήμης Πανεπιστήμιο Πειραιώς (ΠΑΠΕΙ) Αγγελόπουλος Γιώργος Τεχνολογική 2014
Οικονομικής Επιστήμης Πανεπιστήμιο Πειραιώς (ΠΑΠΕΙ) Τριχιάς Βαγγέλης Τεχνολογική 2014
Οικονομικής Επιστήμης Οικονομικό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΟΠΑ) Βογιατζάκης Νίκος Τεχνολογική 2014
Οικονομικής Επιστήμης Οικονομικό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΟΠΑ) Μακρογκίκα Ελένη Τεχνολογική ΙΙ 2015
Οικονομικής Επιστήμης Πανεπιστήμιο Πειραιώς (ΠΑΠΕΙ) Ράπτη Έλενα Τεχνολογική ΙΙ 2015
Οικονομικής και Περιφερειακής Ανάπτυξης Πάντειον Πανεπιστήμιο Κοινωνικών & Πολιτικών Επιστημών (Αθήνα) Σακέτα Χριστίνα Τεχνολογική 2014
Οικονομικών Επιστημών Εθνικό & Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΕΚΠΑ) Τάσσος Χάρης Τεχνολογική ΙΙ 2006
Οικονομικών Επιστημών Εθνικό & Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΕΚΠΑ) Πήλιουρας Θοδωρής Τεχνολογική ΙΙ 2007
Οικονομικών Επιστημών Εθνικό & Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΕΚΠΑ) Αδάμης Παναγιώτης Θεωρητική 2007
Οικονομικών Επιστημών Εθνικό & Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΕΚΠΑ) Κοζύρη Αλεξάνδρα Τεχνολογική ΙΙ 2008
Οικονομικών Επιστημών Εθνικό & Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΕΚΠΑ) Μυλωνά Αθηνά Τεχνολογική ΙΙ 2009
Οικονομικών Επιστημών Εθνικό & Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΕΚΠΑ) Αργυρούλη Ναυσικά Τεχνολογική ΙΙ 2010
Οικονομικών Επιστημών Εθνικό & Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΕΚΠΑ) Παπαδόπουλος Αντώνης Τεχνολογική ΙΙ 2010
Οικονομικών Επιστημών Εθνικό & Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΕΚΠΑ) Ανδρεαδάκη Δανάη Θεωρητική 2010
Οικονομικών Επιστημών Εθνικό & Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΕΚΠΑ) Κολλίτσα Μαρία Τεχνολογική 2011
Οικονομικών Επιστημών Εθνικό & Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΕΚΠΑ) Σκέντζου Δανάη Θεωρητική 2011
Οικονομικών Επιστημών Οικονομικό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΟΠΑ) Κασουδάκη Νίνα Θεωρητική 2012
Οικονομικών Επιστημών Πανεπιστήμιο Πατρών Παππά Ειρήνη Τεχνολογική 2011
Οικονομικών Επιστημών Πανεπιστήμιο Πατρών Καρύδης Θεοδωρής Τεχνολογική 2014
Οπτικής & Οπτομετρίας Τ.Ε.Ι. Αθήνας Λαζαριώτη Σοφία Θεωρητική 2010
Οπτικής & Οπτομετρίας Τ.Ε.Ι. Δυτικής Ελλάδας Σκανδάλη Λίζα Θετική 2010
Οργάνωση και Διοίκηση Επιχειρήσεων Οικονομικό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΟΠΑ) Πουλοπούλου Σοφία Τεχνολογική 2014
Οργάνωσης & Διαχείρισης Αθλητισμού Πανεπιστήμιο Πελοποννήσου Νοτιά Βιβή Τεχνολογική 2011
Οργάνωσης & Διοίκησης Επιχειρήσεων Οικονομικό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΟΠΑ) Σαράντη Χριστιάννα Τεχνολογική ΙΙ 2006
Οργάνωσης & Διοίκησης Επιχειρήσεων Οικονομικό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΟΠΑ) Σπυριδάκου Ζαφειρήνη Τεχνολογική ΙΙ 2008
Οργάνωσης & Διοίκησης Επιχειρήσεων Οικονομικό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΟΠΑ) Γεωργόπουλος Πέτρος Τεχνολογική ΙΙ 2010
Οργάνωσης & Διοίκησης Επιχειρήσεων Οικονομικό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΟΠΑ) Βούλγαρη Γιώτα Τεχνολογική 2011
Οργάνωσης & Διοίκησης Επιχειρήσεων Οικονομικό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΟΠΑ) Καπλάνη Κατερίνα Θετική 2011
Οργάνωσης & Διοίκησης Επιχειρήσεων Οικονομικό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΟΠΑ) Κοντιμπάς Αλέξανδρος Τεχνολογική ΙΙ 2012
Οργάνωσης & Διοίκησης Επιχειρήσεων Οικονομικό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΟΠΑ) Κατακουζηνού Δήμητρα Τεχνολογική 2013
Οργάνωσης & Διοίκησης Επιχειρήσεων Οικονομικό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΟΠΑ) Δασκαλά Αναστασία Θεωρητική 2013
Οργάνωσης & Διοίκησης Επιχειρήσεων Οικονομικό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΟΠΑ) Κρυπωτού Κατερίνα Τεχνολογική ΙΙ 2015
Οργάνωσης & Διοίκησης Επιχειρήσεων Πανεπιστήμιο Πειραιώς (ΠΑΠΕΙ) Κωστακιώτη Ιφιγένεια Τεχνολογική ΙΙ 2007
Οργάνωσης & Διοίκησης Επιχειρήσεων Πανεπιστήμιο Πειραιώς (ΠΑΠΕΙ) Χαλβαντζής Γιάννης Τεχνολογική ΙΙ 2008
Οργάνωσης & Διοίκησης Επιχειρήσεων Πανεπιστήμιο Πειραιώς (ΠΑΠΕΙ) Λογοθέτη Πέγκυ Θεωρητική 2011
Οργάνωσης & Διοίκησης Επιχειρήσεων Πανεπιστήμιο Πειραιώς (ΠΑΠΕΙ) Δανιόλου Λουκία Τεχνολογική 2013
Οργάνωσης & Διοίκησης Επιχειρήσεων Πανεπιστήμιο Πειραιώς (ΠΑΠΕΙ) Δελή Μυρτώ Θετική 2015
Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Εθνικό & Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΕΚΠΑ) Γκιώνη Ινώ Θεωρητική 2011
Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Εθνικό & Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΕΚΠΑ) Ρηγούτσου Ιωάννα Θεωρητική 2011
Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Εθνικό & Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΕΚΠΑ) Τζούτσα Δήμητρα Θεωρητική 2011
Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Εθνικό & Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΕΚΠΑ) Καραβά Σαλώμη Θεωρητική 2013
Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Εθνικό & Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΕΚΠΑ) Μήτσικας Θάνος Θεωρητική 2013
Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Εθνικό & Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΕΚΠΑ) Μακρή Αλεξάνδρα Θεωρητική 2014
Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Εθνικό & Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΕΚΠΑ) Λαζαριώτη Ζωή Θεωρητική 2014
Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Πανεπιστήμιο Θεσσαλίας Λουίζου Παυλίνα Θεωρητική 2013
Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Πανεπιστήμιο Ιωαννίνων Φαρδέλα Χριστίνα Θεωρητική 2009
Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Πανεπιστήμιο Πατρών Δέτσιου Γεωργία Θεωρητική 2013
Παιδαγωγικό Ειδικής Αγωγής Πανεπιστήμιο Θεσσαλίας Ζουμπούλη Νικολέτα Θεωρητική 2009
Περιβάλλοντος Αιγαίου Πανεπιστήμιο Αιγαίου Μηλιώνης Βασίλης Τεχνολογική ΙΙ 2008
Περιβάλλοντος Αιγαίου Πανεπιστήμιο Αιγαίου Σταθόπουλος Μενέλαος Τεχνολογική 2011
Περιφερειακής Οικονομικής Ανάπτυξης Πανεπιστήμιο Θεσσαλίας Καραβά Στέφανι Τεχνολογική ΙΙ 2009
Πληροφορικής Οικονομικό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΟΠΑ) Κοροβέσης Παναγιώτης Τεχνολογική 2011
Πληροφορικής Οικονομικό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΟΠΑ) Συναχερή Χλόη Τεχνολογική ΙΙ 2012
Πληροφορικής Οικονομικό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΟΠΑ) Βλαχάκης Κώστας Τεχνολογική 2014
Πληροφορικής Οικονομικό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΟΠΑ) Χίνης Βασίλης Τεχνολογική 2014
Πληροφορικής Οικονομικό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΟΠΑ) Πατέρας Παναγιώτης Τεχνολογική 2014
Πληροφορικής Πανεπιστήμιο Θεσσαλίας Κυριακάκης Λευτέρης Τεχνολογική ΙΙ 2008
Πληροφορικής Πανεπιστήμιο Θεσσαλίας Σαντάς Θάνος Τεχνολογική ΙΙ 2008
Πληροφορικής Πανεπιστήμιο Πειραιώς (ΠΑΠΕΙ) Αναγνωστόπουλος Δαμιανός Τεχνολογική ΙΙ 2009
Πληροφορικής Πανεπιστήμιο Πειραιώς (ΠΑΠΕΙ) Χούλης Χάρης Τεχνολογική 2014
Πληροφορικής Οικονομικό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΟΠΑ) Κεχαγιάς Αλκίνοος Τεχνολογική ΙΙ 2015
Πληροφορικής Πανεπιστήμιο Θεσσαλίας Μπλήτας Δημήτρης Τεχνολογική 2014
Πληροφορικής & Τηλεματικής Χαροκόπειο Πανεπιστήμιο (Αθήνα) Χαύτης Νικήτας Τεχνολογική ΙΙ 2015
Πληροφορικής & Τηλεπεικοινωνιών Εθνικό & Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΕΚΠΑ) Μαυροφοράκη Δήμητρα Τεχνολογική 2014
Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνιών Εθνικό & Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΕΚΠΑ) Φλώρος Βαγγέλης Θετική 2008
Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνιών Εθνικό & Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΕΚΠΑ) Μιλασζέκουικ Παύλος Τεχνολογική ΙΙ 2009
Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνιών Εθνικό & Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΕΚΠΑ) Σωτηρόπουλος Θοδωρής Τεχνολογική ΙΙ 2010
Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνιών Εθνικό & Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΕΚΠΑ) Ηλιόπουλος Γιώργος Τεχνολογική ΙΙ 2010
Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνιών Εθνικό & Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΕΚΠΑ) Μελκονιάν Ορέστης Τεχνολογική ΙΙ 2010
Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνιών Εθνικό & Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΕΚΠΑ) Δημοπούλου Ήβη Τεχνολογική 2011
Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνιών Εθνικό & Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΕΚΠΑ) Προγάκη Δέσποινα Τεχνολογική 2011
Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνιών Εθνικό & Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΕΚΠΑ) Βασιλάκης Απόστολος Τεχνολογική 2011
Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνιών Εθνικό & Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΕΚΠΑ) Φώκος Ορέστης Τεχνολογική ΙΙ 2012
Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνιών Εθνικό & Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΕΚΠΑ) Βοσκάκης Κωνσταντίνος Τεχνολογική ΙΙ 2012
Πληροφορικής και Τηλεπικοινωνιών Εθνικό & Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΕΚΠΑ) Βαρβαγιάννης Μάρκος Τεχνολογική 2014
Πληροφορικής και Τηλεπικοινωνιών Εθνικό & Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΕΚΠΑ) Καλιαμούτος Παύλος Τεχνολογική ΙΙ 2015
Πλοιάρχων Εμπορικού Ναυτικού Ακαδημίες Εμπορικού Ναυτικού Γεωργάλας Ανδρέας Τεχνολογική ΙΙ 2008
Πολιτικής Επιστήμης Πανεπιστήμιο Κρήτης Λαμπαδάκη Ευγενία Θεωρητική 2009
Πολιτικής Επιστήμης Πανεπιστήμιο Κρήτης Κοντιμπά Δήμητρα Θεωρητική 2009
Πολιτικής Επιστήμης Πανεπιστήμιο Κρήτης Ξαγοράρη Μαρία Θεωρητική 2011
Πολιτικής Επιστήμης & Δημόσιας Διοίκησης Εθνικό & Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΕΚΠΑ) Βλαχιώτη Μελίνα Θεωρητική 2006
Πολιτικής Επιστήμης & Δημόσιας Διοίκησης Εθνικό & Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΕΚΠΑ) Χιώνης Νίκος Θεωρητική 2010
Πολιτικής Επιστήμης & Δημόσιας Διοίκησης Εθνικό & Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΕΚΠΑ) Κλεινοποπούλου Κατερίνα Τεχνολογική 2011
Πολιτικής Επιστήμης & Δημόσιας Διοίκησης Εθνικό & Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΕΚΠΑ) Κασιμάτη Μυρτώ Θεωρητική 2011
Πολιτικής Επιστήμης & Δημόσιας Διοίκησης Εθνικό & Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΕΚΠΑ) Γεωργακόπουλου Έφη Θεωρητική 2011
Πολιτικής Επιστήμης & Ιστορίας Πάντειον Πανεπιστήμιο Κοινωνικών & Πολιτικών Επιστημών (Αθήνα) Κοντός Πέτρος Θεωρητική 2009
Πολιτικής Επιστήμης & Ιστορίας Πάντειον Πανεπιστήμιο Κοινωνικών & Πολιτικών Επιστημών (Αθήνα) Γιαννέα Βάνα Θεωρητική 2010
Πολιτικής Επιστήμης & Ιστορίας Πάντειον Πανεπιστήμιο Κοινωνικών & Πολιτικών Επιστημών (Αθήνα) Χακίμ Εύα Θεωρητική 2012
Πολιτικής Επιστήμης & Ιστορίας Πάντειον Πανεπιστήμιο Κοινωνικών & Πολιτικών Επιστημών (Αθήνα) Τακιάδη Κατερίνα Θεωρητική 2014
Πολιτικής Επιστήμης & Ιστορίας Πάντειον Πανεπιστήμιο Κοινωνικών & Πολιτικών Επιστημών (Αθήνα) Φρεντζά Αθηνά Θεωρητική 2015
Πολιτικής Επιστήμης & Ιστορίας Πάντειον Πανεπιστήμιο Κοινωνικών & Πολιτικών Επιστημών (Αθήνα) Καρμανιόλα Μαριλού Θεωρητική 2008
Πολιτικής Επιστήμης & Ιστορίας Πάντειον Πανεπιστήμιο Κοινωνικών & Πολιτικών Επιστημών (Αθήνα) Κακούρη Μελίνα Θεωρητική 2008
Πολιτικής Επιστήμης & Ιστορίας Πάντειον Πανεπιστήμιο Κοινωνικών & Πολιτικών Επιστημών (Αθήνα) Δαμίγου Φωτεινή Θεωρητική 2009
Πολιτικής Επιστήμης & Ιστορίας Πάντειον Πανεπιστήμιο Κοινωνικών & Πολιτικών Επιστημών (Αθήνα) Γκομπριάλ Αλέξανδρος Θεωρητική 2013
Πολιτικής Επιστήμης & Ιστορίας Πάντειον Πανεπιστήμιο Κοινωνικών & Πολιτικών Επιστημών (Αθήνα) Παπαχρήστου Ηλιάνα Θεωρητική 2013
Πολιτικής Επιστήμης & Ιστορίας Πάντειον Πανεπιστήμιο Κοινωνικών & Πολιτικών Επιστημών (Αθήνα) Κυριάκου Ευδοκία Θεωρητική 2013
Πολιτικών Μηχανικών Αριστοτέλειο Πανεπιστήμιο Θεσσαλονίκης (ΑΠΘ) Μαμάκος Παναγιώτης Τεχνολογική 2014
Πολιτικών Μηχανικών Δημοκρίτειο Πανεπιστήμιο Θράκης Κυράτζης Αλέξανδρος Τεχνολογική ΙΙ 2006
Πολιτικών Μηχανικών Εθνικό Μετσόβιο Πολυτεχνείο (ΕΜΠ) Τζίμας Γιώργος Θετική 2009
Πολιτικών Μηχανικών Εθνικό Μετσόβιο Πολυτεχνείο (ΕΜΠ) Λάζαρη Έρση Τεχνολογική 2011
Πολιτικών Μηχανικών Εθνικό Μετσόβιο Πολυτεχνείο (ΕΜΠ) Βασιλόπουλος Νέστορας Τεχνολογική 2014
Πολιτικών Μηχανικών Εθνικό Μετσόβιο Πολυτεχνείο (ΕΜΠ) Γαλαίου Χριστίνα Τεχνολογική 2014
Πολιτικών Μηχανικών Πανεπιστήμιο Πατρών Φλωράκης Γιώργος Τεχνολογική ΙΙ 2012
Πολιτικών Μηχανικών Πανεπιστήμιο Πατρών Σκιάνης Κάρολος Τεχνολογική Ι 2014
Πολιτικών Μηχανικών Τ.Ε. (Μηχανικοί Μορφολογίας & Αναστήλωσης) Τ.Ε.Ι. Δυτικής Ελλάδας Κουκουράκης Νίκος Τεχνολογική ΙΙ 2008
Πολιτισμικής Τεχνολογίας & Επικοινωνίας Αιγαίου Πανεπιστήμιο Αιγαίου Παπαγιάννης Ανδρέας Τεχνολογική ΙΙ 2009
Προσχολικής Αγωγής Τ.Ε.Ι. Αθήνας Πατσιορούδη Μαρία Θεωρητική 2014
Προσχολικής Αγωγής Τ.Ε.Ι. Ηπείρου Κωστάκη Ειρήνη Θεωρητική 2015
Στατιστικής Οικονομικό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΟΠΑ) Μουτάφης Παναγιώτης Τεχνολογική ΙΙ 2006
Στατιστικής Οικονομικό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΟΠΑ) Λουκανάρη-Βασιλάκη Μαρίτα Τεχνολογική 2014
Στατιστικής & Αναλογιστικών - Χρηματοοικονομικών Μαθ. Αιγαίου Πανεπιστήμιο Αιγαίου Σαΐχ Στέλλα Τεχνολογική ΙΙ 2010
Στατιστικής & Ασφαλιστικής Επιστήμης Πανεπιστήμιο Πειραιώς (ΠΑΠΕΙ) Βουτσινά Ασημίνα Τεχνολογική 2013
Στατιστικής & Ασφαλιστικής Επιστήμης Πανεπιστήμιο Πειραιώς (ΠΑΠΕΙ) Παπαδάτος Σπύρος Τεχνολογική 2013
Στατιστικής & Ασφαλιστικής Επιστήμης Πανεπιστήμιο Πειραιώς (ΠΑΠΕΙ) Βιδάλη Ειρήνη Τεχνολογική 2014
Στατιστικής & Ασφαλιστικής Επιστήμης Πανεπιστήμιο Πειραιώς (ΠΑΠΕΙ) Μέλλος Άρης Τεχνολογική ΙΙ 2015
Συντήρησης Αρχαιοτήτων και Έργων Τέχνης Τ.Ε.Ι. Αθήνας Δεδούση Ναταλία Τεχνολογική ΙΙ 2009
Συντήρησης Αρχαιοτήτων και Έργων Τέχνης Τ.Ε.Ι. Αθήνας Δημητρακούλης Έκτορας Τεχνολογική ΙΙ 2015
Σχεδιασμού & Τεχνολογίας Ξύλου & Επίπλου Τ.Ε.Ι. Θεσσαλίας Παπάζογλου Γιώργος Τεχνολογική ΙΙ 2015
ΤΕΙ Εργοθεραπείας Αθήνα Τ.Ε.Ι. Αθήνας Σπανουδάκη Αλίκη Θεωρητική 2012
Τεχνολογίας Αλιείας & Υδατοκαλλιεργιών Τ.Ε.Ι. Δυτικής Ελλάδας Δούκα Μιχαέλα Τεχνολογική 2014
Τεχνολογίας Ήχου & Μουσικών Οργάνων Τ.Ε.Ι. Ιονίων Νήσων Σπηλιόπουλος Φώτης Τεχνολογική 2014
Τεχνολογίας Τροφίμων Αλεξάνδρειο Τ.Ε.Ι. Θεσσαλονίκης Αχτύπη Αναστασία Θετική 2009
Τεχνολογίας Τροφίμων Αλεξάνδρειο Τ.Ε.Ι. Θεσσαλονίκης Ποδιάς Κώστας Τεχνολογική ΙΙ 2010
Τεχνολογίας Τροφίμων Τ.Ε.Ι. Αθήνας Καραβέλης Αργύρης Τεχνολογική 2014
Τεχνολογίας Τροφίμων Τ.Ε.Ι. Αθήνας Ζούλιας Αλέξανδρος Τεχνολογική 2014
Τεχνολογίας Τροφίμων Τ.Ε.Ι. Πελοποννήσου Μπαλκάμου Ελένη Θετική 2011
Τεχνολόγων Γεωπόνων Τ.Ε.Ι. Ηπείρου Τσούκας Χρήστος Τεχνολογική 2014
Τεχνολόγων Περιβάλλοντος - Συντήρησης Πολιτισμικής Κληρονομιάς Τ.Ε.Ι. Ιονίων Νήσων Γκίκα Βίκυ Θεωρητική 2011
Τουρκικών Σπουδών & Σύγχρονων Ασιατικών Σπουδών Εθνικό & Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΕΚΠΑ) Πεσιρίδη Κατερίνα Θεωρητική 2009
Τουρκικών Σπουδών & Σύγχρονων Ασιατικών Σπουδών Εθνικό & Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΕΚΠΑ) Κούτλα Τέτη Θεωρητική 2012
Φαρμακευτικής Εθνικό & Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΕΚΠΑ) Μπέσης Παύλος Θετική 2013
Φαρμακευτικής Εθνικό & Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΕΚΠΑ) Γιαννάκη Αθηνά Θετική 2014
Φιλολογίας Αριστοτέλειο Πανεπιστήμιο Θεσσαλονίκης (ΑΠΘ) Δρακουλάκου Μαίρη Θεωρητική 2009
Φιλολογίας Εθνικό & Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΕΚΠΑ) Λαύκα Μαρίνα Θεωρητική 2006
Φιλολογίας Εθνικό & Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΕΚΠΑ) Μαριάνα Λούλια Θεωρητική 2007
Φιλολογίας Εθνικό & Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΕΚΠΑ) Πηλιούνη Στέλλα Θεωρητική 2009
Φιλολογίας Εθνικό & Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΕΚΠΑ) Βούτου Μαρία Θεωρητική 2009
Φιλολογίας Εθνικό & Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΕΚΠΑ) Λώλης Λευτέρης Θεωρητική 2010
Φιλολογίας Εθνικό & Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΕΚΠΑ) Αλεξανδρή Χριστίνα Θεωρητική 2010
Φιλολογίας Εθνικό & Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΕΚΠΑ) Γιαννοπούλου Έφη Θεωρητική 2010
Φιλολογίας Εθνικό & Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΕΚΠΑ) Χρυσού Τόνια Θεωρητική 2012
Φιλολογίας Εθνικό & Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΕΚΠΑ) Γεργκανιάν Μαρίνα Θεωρητική 2012
Φιλολογίας Εθνικό & Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΕΚΠΑ) Στρόφαλη Βασιλίνα Θεωρητική 2012
Φιλολογίας Εθνικό & Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΕΚΠΑ) Σκλαβούνου Δάφνη-Σοφία Θεωρητική 2015
Φιλολογίας Εθνικό & Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΕΚΠΑ) Φαρούπου Χρυσή Θεωρητική 2015
Φιλολογίας Πανεπιστήμιο Ιωαννίνων Κουσιάντζα Μαρία Θεωρητική 2015
Φιλολογίας Εθνικό & Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΕΚΠΑ) Κοτζιά Ιωάννα Θεωρητική 2013
Φιλολογίας Εθνικό & Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΕΚΠΑ) Μπαλωμένου Ολυμπία Θεωρητική 2013
Φιλοσοφίας, Παιδαγωγικής & Ψυχολογίας (Φ.Π.Ψ.) Εθνικό & Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΕΚΠΑ) Καραμπάτσου Ελένη Θεωρητική 2007
Φιλοσοφίας, Παιδαγωγικής & Ψυχολογίας (Φ.Π.Ψ.) Εθνικό & Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΕΚΠΑ) Σφυρή Μαρία Θεωρητική 2009
Φιλοσοφίας, Παιδαγωγικής & Ψυχολογίας (Φ.Π.Ψ.) Εθνικό & Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΕΚΠΑ) Μαράνου Ελισάβετ Θεωρητική 2011
Φιλοσοφίας, Παιδαγωγικής & Ψυχολογίας (Φ.Π.Ψ.) Εθνικό & Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΕΚΠΑ) Μπουλντή Μαρία Θεωρητική 2011
Φιλοσοφίας, Παιδαγωγικής & Ψυχολογίας (Φ.Π.Ψ.) Εθνικό & Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΕΚΠΑ) Νάνου Ευγενία Θεωρητική 2011
Φιλοσοφίας, Παιδαγωγικής & Ψυχολογίας (Φ.Π.Ψ.) Εθνικό & Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΕΚΠΑ) Κοκκόρης Σταύρος Θεωρητική 2013
Φιλοσοφίας, Παιδαγωγικής & Ψυχολογίας (Φ.Π.Ψ.) Εθνικό & Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΕΚΠΑ) Τσιρίμπας Δημήτρης Θεωρητική 2013
Φιλοσοφίας, Παιδαγωγικής & Ψυχολογίας (Φ.Π.Ψ.) Εθνικό & Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΕΚΠΑ) Μπερναλή Βιργινία Θεωρητική 2013
Φιλοσοφίας, Παιδαγωγικής & Ψυχολογίας (Φ.Π.Ψ.) Πανεπιστήμιο Ιωαννίνων Καρυώτη Θεοδώρα Θεωρητική 2012
Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Πανεπιστήμιο Κρήτης Πανεπιστήμιο Κρήτης Κολίτσα Αντωνία Θεωρητική 2012
Φυσικής Αριστοτέλειο Πανεπιστήμιο Θεσσαλονίκης (ΑΠΘ) Συναδινός Γρηγόρης Τεχνολογική ΙΙ 2006
Φυσικής Εθνικό & Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΕΚΠΑ) Σίννης Χάρης Τεχνολογική ΙΙ 2008
Φυσικής Εθνικό & Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΕΚΠΑ) Παπαδημητρακόπουλος Βασίλης Θετική 2008
Φυσικής Εθνικό & Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΕΚΠΑ) Κόγιας Δημήτρης Τεχνολογική ΙΙ 2009
Φυσικής Εθνικό & Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΕΚΠΑ) Ροβίθης Πέτρος Τεχνολογική ΙΙ 2009
Φυσικής Εθνικό & Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΕΚΠΑ) Τραπάτσας Γιάννης Τεχνολογική ΙΙ 2009
Φυσικής Εθνικό & Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΕΚΠΑ) Ζερβού Άλκηστις Θετική 2011
Φυσικής Εθνικό & Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΕΚΠΑ) Σταματάκης Ορφέας Τεχνολογική 2011
Φυσικής Εθνικό & Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΕΚΠΑ) Σουλτάνης Άγγελος Θετική 2013
Φυσικής Εθνικό & Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΕΚΠΑ) Γκαβάκος Δημήτρης Τεχνολογική 2014
Φυσικής Εθνικό & Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΕΚΠΑ) Τρακάκης Κυριάκος Θετική 2015
Φυσικής Πανεπιστήμιο Ιωαννίνων Φώκος Αλέξανδρος Τεχνολογική ΙΙ 2010
Φυσικής Πανεπιστήμιο Κρήτης Γραμματικάκης Ηλίας Θετική 2008
Φυσικής Πανεπιστήμιο Πατρών Παπαχρήστου Νίκη Τεχνολογική ΙΙ 2008
Φυσικής Πανεπιστήμιο Πατρών Κλαυδιανός Μάριος Τεχνολογική 2014
Φυσικοθεραπείας Τ.Ε.Ι. Δυτικής Ελλάδας Στρατή Ευτυχία Θετική 2009
Φυσικοθεραπείας Τ.Ε.Ι. Στερεάς Ελλάδας Διαμαντής Ανδρέας Θετική 2013
Φυσικοθεραπείας Τ.Ε.Ι. Στερεάς Ελλάδας Τζαγκαράκη Μυρτώ Θετική 2014
Φωτογραφίας & Οπτικοακουστικών Τεχνών ΤΕΙ Αθήνας Τ.Ε.Ι. Αθήνας Μαγδαληνου Μαρία Τεχνολογική 2011
Χημείας Εθνικό & Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΕΚΠΑ) Ιωαννίδης Απόστολος Θετική 2007
Χημείας Εθνικό & Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΕΚΠΑ) Ραλλίδη Μαρία Θετική 2013
Χημείας Εθνικό & Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΕΚΠΑ) Ιατρού Μαρία Τεχνολογική ΙΙ 2015
Χημείας Πανεπιστήμιο Ιωαννίνων Σαπουνά Ιωάννα Θετική 2009
Χημείας Πανεπιστήμιο Ιωαννίνων Σαράντου Αντωνία Θετική 2009
Χημείας Πανεπιστήμιο Κρήτης Μακρή Γεωργία Θετική 2013
Χημείας Πανεπιστήμιο Κρήτης Σπανός Λάμπρος Θετική 2013
Χημείας Πανεπιστήμιο Κρήτης Φλωράκη Θετική 2013
Χημείας Πανεπιστήμιο Πατρών Χαραλαμπίδη Θεοδώρα Θετική 2013
Χημικών Μηχανικών Αριστοτέλειο Πανεπιστήμιο Θεσσαλονίκης (ΑΠΘ) Καραταράκη Γεωργία Τεχνολογική ΙΙ 2010
Χημικών Μηχανικών Εθνικό Μετσόβιο Πολυτεχνείο (ΕΜΠ) Σωτηρόπουλος Τάσος Θετική 2006
Χημικών Μηχανικών Εθνικό Μετσόβιο Πολυτεχνείο (ΕΜΠ) Αλιβιζάτου Φαίη Τεχνολογική Ι 2008
Χημικών Μηχανικών Εθνικό Μετσόβιο Πολυτεχνείο (ΕΜΠ) Παπαθανασόπουλος Σωτήρης Θετική 2008
Χημικών Μηχανικών Εθνικό Μετσόβιο Πολυτεχνείο (ΕΜΠ) Κωνσταντιλιέρης Δημήτρης Τεχνολογική ΙΙ 2009
Χημικών Μηχανικών Εθνικό Μετσόβιο Πολυτεχνείο (ΕΜΠ) Ζυμπελούδη Δέσποινα Τεχνολογική Ι 2010
Χημικών Μηχανικών Εθνικό Μετσόβιο Πολυτεχνείο (ΕΜΠ) Αγαπίου Γιώργος Θετική 2011
Χημικών Μηχανικών Πανεπιστήμιο Πατρών Καραβιώτη Κατερίνα Θετική 2007
Χημικών Μηχανικών Πανεπιστήμιο Πατρών Πέλεχας Λάμπρος Θετική 2014
Χημικών Μηχανικών Εθνικό Μετσόβιο Πολυτεχνείο (ΕΜΠ) Γριμανέλης Δημήτρης Θετική 2007
Χημικών Μηχανικών Εθνικό Μετσόβιο Πολυτεχνείο (ΕΜΠ) Χαρλαύτης Σπύρος Θετική 2013
Χημικών Μηχανικών Εθνικό Μετσόβιο Πολυτεχνείο (ΕΜΠ) Πουλογιαννοπούλου Μαριάννα Τεχνολογική 2014
Χρηματοοικονομικής & Τραπεζικής Διοικητιής Πανεπιστήμιο Πειραιώς (ΠΑΠΕΙ) Τσοντάκη Αργυρώ Θεωρητική 2013
Χρηματοοικονομικής και Τραπεζικής Διοικητικής Πανεπιστήμιο Πειραιώς (ΠΑΠΕΙ) Κέρμα Ρέι Τεχνολογική 2014
Χρηματοοικονομικής και Τραπεζικής Διοικητικής Πανεπιστήμιο Πειραιώς (ΠΑΠΕΙ) Καψιώτης Φίλιππος Τεχνολογική 2014
Χρηματοοικονομικής και Τραπεζικής Διοίκητικής Πανεπιστήμιο Πειραιώς (ΠΑΠΕΙ) Χίου - Χαρτουλάρου Ευαγγελία Τεχνολογική 2014
Ψηφιακών Μέσων & Επικοινωνίας Τ.Ε.Ι. Ιονίων Νήσων Κουστένης Γιώργος Θεωρητική 2015
Ψηφιακών Μέσων & Επικοινωνίας Τ.Ε. Τ.Ε.Ι. Ιονίων Νήσων Παραμερίτη Χριστίνα Τεχνολογική ΙΙ 2008
Ψηφιακών Συστημάτων Πανεπιστήμιο Πειραιώς (ΠΑΠΕΙ) Αφεντούλης Νικόλας Τεχνολογική ΙΙ 2008
Ψηφιακών Συστημάτων Πανεπιστήμιο Πειραιώς (ΠΑΠΕΙ) Μένταυλος Παναγιώτης Τεχνολογική ΙΙ 2012
Ψηφιακών Συστημάτων Πανεπιστήμιο Πειραιώς (ΠΑΠΕΙ) Αργυρόπουλος Αλέξανδρος Τεχνολογική ΙΙ 2012
Ψηφιακών Συστημάτων Πανεπιστήμιο Πειραιώς (ΠΑΠΕΙ) Αδαμαντίδης Θοδωρής Τεχνολογική 2013
Ψηφιακών Συστημάτων Πανεπιστήμιο Πειραιώς (ΠΑΠΕΙ) Βιδάλης Άγγελος Τεχνολογική 2013
Ψηφιακών Συστημάτων Πανεπιστήμιο Πειραιώς (ΠΑΠΕΙ) Κανατσούλης Γιάννης Τεχνολογική 2013
Ψηφιακών Συστημάτων Πανεπιστήμιο Πειραιώς (ΠΑΠΕΙ) Αποστόλου Στεφανία Τεχνολογική Ι 2015
Ψυχολογίας Εθνικό & Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΕΚΠΑ) Μενεξέ Εύα Θεωρητική 2010
Ψυχολογίας Εθνικό & Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΕΚΠΑ) Νικολοπούλου Σταματία Θεωρητική 2010
Ψυχολογίας Εθνικό & Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΕΚΠΑ) Μπαγατέλα Έλενα Θεωρητική 2010
Ψυχολογίας Εθνικό & Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΕΚΠΑ) Κωτίδου Δανάη Θεωρητική 2011
Ψυχολογίας Εθνικό & Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΕΚΠΑ) Μουχλιανίτης Γιώργος Θεωρητική 2012
Ψυχολογίας Εθνικό & Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΕΚΠΑ) Ντινοπούλου Ρέα Θεωρητική 2015
Ψυχολογίας Πανεπιστήμιο Κρήτης Στάμκου Κωνσταντίνα Θεωρητική 2011
Ψυχολογίας Πανεπιστήμιο Κρήτης Ντόβα Μυρτώ Θεωρητική 2012
Ψυχολογίας Πάντειον Πανεπιστήμιο Κοινωνικών & Πολιτικών Επιστημών (Αθήνα) Βαμβασάκη Ζωή Θεωρητική 2014
Ψυχολογίας Πάντειον Πανεπιστήμιο Κοινωνικών & Πολιτικών Επιστημών (Αθήνα) Κεράτσας Γιώργος (1ος) Θεωρητική 2014
Ψυχολογίας Πάντειον Πανεπιστήμιο Κοινωνικών & Πολιτικών Επιστημών (Αθήνα) Μαρσέλλου Κατερίνα Θεωρητική 2015

ΜΕΘΟΔΙΚΟ Φροντιστήριο
Ευχαριστούμε τους μαθητές μας – και τις οικογένειές τους – που όλα αυτά τα χρόνια μας εμπιστεύτηκαν το μέλλον τους